Starší dorost doma prohrál s Třebíčí

FC Velké Meziříčí - HFK Třebíč 3:6 (2:3)

Hosté přijeli potvrdit své postavení v popředí tabulky. Tu to jejich snahu jim domácí svým nedůrazným výkonem zejména v obraně značně usnadnili. Již ve 14.min. se hostující útočník protáhl podél lajny a vybídl nikým neatakovaného spoluhráče na malém vápně k otevření skóre. Za šest minut později nechala domácí obrana trestuhodně volného soupeře na velkém vápně. S jeho střelou si Michut ještě poradil, na následnou dorážku již ale nedosáhl 0:2. Ve 27.min. po špatném vyběhnutí hostujícího brankáře snížil Pech na 1:2. Kontaktní branka jakoby vlila domácím novou silu. Najednou jich bylo plné hřiště a soupeř měl problémy. Když navíc Ráček nádherně trefeným přímý kopem z 30m vymetl levou šibenici, bylo srovnáno. Jenže to byla labutí píseň pro domácí. V samém závěru svému soupeři opět darovali vedení. V 40.min. po rohovém kopu to bylo 2:3.
Druhý poločas se odvíjel od snahy domácích vyrovnat brankové skóre. Bohužel jen do chvíle než hosté zvýšili na dvoubrankové vedení. Když navíc vlivem zranění muselo dojít ve velkomeziříčské obraně k dvojímu improvizovanému střídání, byli okénka v obraně čím dál častější. Hosté toho dokázali plně využít a přidali ještě dvě branky. Za domácí ještě výsledek korigoval Havlíček.