Starší dorost dostal sedm branek


FC Velké Meziříčí – FC Žďas Žďár nad Sázavou 1:7 (0:4)

Na poslední chvíli přišli na střídavý start 3 noví hráči (Havlíček, Michut a Kosyta). Náš tým hrál derby proti druhému celku tabulky.
Na začátku prvního poločasu se dostal Jurnečka v 7. minutě ke střele, ale první střelu Michut vyrazil před sebe a na druhou už byl bohužel krátký, 0:1. Ve 12. minutě odhlavičkoval míč před sebe Vokurka a ze střední vzdálenosti poslal míč do brány Jurnečka. O dvě minuty později se dostal do velmi nebezpečné šance Horký, ale dokázal míč poslat do brány. Ve 23. minutě udělali naši dva střední obránci hrubou chybu, ale naštěstí nedokázal tuto minelu potrestat Horký. Ve 27. minutě dostal míč do běhu Havlíček, který prošel přes tři hráče, ale na poslední chvíli v gólové šanci trefil jen stojícího brankáře. Ve 29. minutě dostal Jurnečka dlouhý míč za obranu a nadvakrát dokázal překonat Michuta. Ve 37. minutě se propadl na lajně Kosyta a jeho hrubou chybu dokázal potrestat opět Jurnečka, 0:4.
Na začátku druhého poločasu neuběhla ani půl minuta a po důrazném souboji snížil na 1:4 Havlíček. O chvíli později Frieb střílel těsně vedle tyče. V 51. minutě se dostal mezi obránce Horký a střelou k tyči nedal Michutovi šanci, 1:5. V 61. minutě Horký dokázal rozhodit naše střední obránce a střelou nahoru k tyči vstřelil gól, 1:6. V 71. minutě po faulu ve vápně, dokázal proměnit penaltu Peňáz, 1:7.
Na hráčích šlo vidět, že nejsou vůbec sehraní. Žďár prokázal svoji kvalitu a naprosto zaslouženě vyhrál. Je potřeba, aby se kluci z těchto hrubých chyb poučili a začali v zápase více přemýšlet.

starší dorost - MSDD sk. D
5. kolo: FC Velké Meziříčí – FC Žďas Žďár nad Sázavou 1:7 (0:4)
střelci:

Havlíček

rozhodčí: Mikyska – Bartová, Soukupová
sestava:

Michut – Kosyta (76. Prchal), Zima (71. Horký), Voneš, Vokurka – Liška (67. Špaček), Votoupal (61. Novotný), Ráček, Nevoral – Havlíček, Krčál (63. Kurečka)

karty: ČK: Ráček (85.)
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI