Starší dorost dostal šest branek


FC Slovan Havlíčkův Brod – FC Velké Meziříčí 6:1 (2:1)

Naděje na solidní výsledek dostali první smrtelnou ránu již při sestavování základní jedenáctky. Absence 5 hráčů základní sestavy se nepodařilo nahradit a i když zejména v prvním poločase byla snaha o solidní výsledek více než patrná, nevyvarovali se hráči hrubých chyb. Ta první přišla hned v 9.min. Kdy Kurečka netakticky fauloval v blízkosti velkého vápna soupeře. Následně hráči ve zdi nebyli schopní zareagovat nakrátko rozehranou standartku a Michut proti umístněné střele byl již bezmocný. Hosté se vyrovnání dočkali po špatném odkopu domácího brankáře, kdy Prchal pohotově a hlavně přesně zakončil z 30m. Druhou ránu dostali hosté dvě minuty před koncem poločasu, kdy špatné postavení stoperské dvojice, řešil Zima pouze za cenu penaltového zákroku. S jeho proměněním neměl domácí hráč žádný problém a tak se do šaten odcházelo za stavu 2:1.
Poslední ranou byla pětiminutovka z úvodu druhého poločasu, kdy po sérii zmatků v hostující obraně padli hned tři branky a bylo tak o osudu zápasu zcela rozhodnuto. Výkon některých hráčů ve druhém poločase je k zamyšlení, protože chyby k fotbalu patří, ale musí být vidět bojovnost, snaha a chuť se o výsledek poprat.

starší dorost - MSDD sk. D
8. kolo: FC Slovan Havlíčkův Brod – FC Velké Meziříčí 6:1 (2:1)
střelci:

17.Prchal

rozhodčí:
sestava:

Michut - Kosyta, Zima, Vrátný, Vokurka (70. Heto) - Kurečka, Nevoral, Krčál (45. Hlávka), Liška O. - Pech, Prchal (38. Špaček)

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1