Starší dorost dostal šest branek


FC Slovan Havlíčkův Brod – FC Velké Meziříčí 6:1 (2:1)

Naděje na solidní výsledek dostali první smrtelnou ránu již při sestavování základní jedenáctky. Absence 5 hráčů základní sestavy se nepodařilo nahradit a i když zejména v prvním poločase byla snaha o solidní výsledek více než patrná, nevyvarovali se hráči hrubých chyb. Ta první přišla hned v 9.min. Kdy Kurečka netakticky fauloval v blízkosti velkého vápna soupeře. Následně hráči ve zdi nebyli schopní zareagovat nakrátko rozehranou standartku a Michut proti umístněné střele byl již bezmocný. Hosté se vyrovnání dočkali po špatném odkopu domácího brankáře, kdy Prchal pohotově a hlavně přesně zakončil z 30m. Druhou ránu dostali hosté dvě minuty před koncem poločasu, kdy špatné postavení stoperské dvojice, řešil Zima pouze za cenu penaltového zákroku. S jeho proměněním neměl domácí hráč žádný problém a tak se do šaten odcházelo za stavu 2:1.
Poslední ranou byla pětiminutovka z úvodu druhého poločasu, kdy po sérii zmatků v hostující obraně padli hned tři branky a bylo tak o osudu zápasu zcela rozhodnuto. Výkon některých hráčů ve druhém poločase je k zamyšlení, protože chyby k fotbalu patří, ale musí být vidět bojovnost, snaha a chuť se o výsledek poprat.

starší dorost - MSDD sk. D
8. kolo: FC Slovan Havlíčkův Brod – FC Velké Meziříčí 6:1 (2:1)
střelci:

17.Prchal

rozhodčí:
sestava:

Michut - Kosyta, Zima, Vrátný, Vokurka (70. Heto) - Kurečka, Nevoral, Krčál (45. Hlávka), Liška O. - Pech, Prchal (38. Špaček)

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1