Starší dorost dostal ve Žďáře deset branek

FC Žďas Žďár nad Sázavou - FC Velké Meziříčí 10:1 (5:1)

Hosté zavítali na půdu druhého celku tabulky oslabeni o čtyři hráče základní sestavy. Když navíc hned ve 3. a 11. min. po zbytečných ztrátách balonu na půlce hřiště prohrávali 0:2, bylo jasné, že to bude utkání o morálce a schopností bojovat i za nepříznivého stavu. Jiskřičku naděje vykřesal ve 26.min. Liška, který se po rohu dostal k odraženému míči a snížil na 2:1, to však byla pro hosty labutí píseň. V rozmezí závěrečných deseti minut dostali tři branky a bylo po utkání.

Ve druhém poločase bylo na hřišti vidět pouze jedno mužstvo. Domácí byli lepší ve všech směrech, a když se k tomu přičetl odevzdaný výkon některých velkomeziříčských hráčů, byl z toho nakonec debakl.