Starší dorost na úvod porazil Vrchovinu


FC Velké Meziříčí - SFK Vrchovina 1:0 (0:0)

Za krásného počasí přivítali domácí na umělé trávě pátý celek tabulky z Nového města na Moravě. Při absenci pilíře obrany Voneše a Jury, byl hlavní problém se složením zadní řady. Na pozicích stoperů nastoupili nově hostující hráči z Beranova, Aleš Vrtal a Marek Havlín. Na kraj obrany se posunul Benda s Kurečkou. Nutno dodat, že až na pár zaváhání, si tito hráči počínali na výbornou. První brankovou příležitost si vypracovali hosté hned ve 2.min. Po přímém volném kopu skončil po hlavičce útočícího hráče míč na dřevně Michutovi branky. Odpověď velkomezeříčských přišla záhy. Po přesném Havlíčkově vysunutí Benda v samostatném úniku pouze nastřelil brankáře. Většinu poločasu pak měli navrch dobře pracující obrany, přes které se útočící hráči jen těžko prosazovali. V samotném závěru se hostům přeci jen podařilo najít skulinky v domácí obraně. Nejprve ve 37.min. nastřelili po rohovém kopu druhé dřevno a následně v 42.min. Michut excelentním zákrokem vytlačil střelu z malého vápna nad branku. I díky němu se odcházelo do kabin za vyrovnaného stavu 0:0.

Druhý poločas se nesl v duchu toho prvního. Útočící hráči se jen velice těžko prosazovali do střeleckých příležitostí. Bylo to částečně vlivem kompaktně hrajících obran a částečně nepřesnostem při finální části útoku. Utkání pak ovlivnilo vyloučení hostujícího hráče z 56.min. za oplácení v přerušené hře. Když se navíc v 74.min. po krásném vysunutí Ráčka, řítil na hostujícího brankáře osamocený Havlíček, nezbylo hostů nic jiného než jej faulovat. Naneštěstí pro ně to již bylo v pokutovém vápně. K penaltě se postavil Pech a s přehledem proměnil. Zbytek utkání hosté vrhli všechny síly do útoku a i přes absenci jednoho hráče zle domácím zatápěli. Ti však tlaku odolali. Přesto že již nepřidali pojišťující branku, mohli se na konci radovat z prvního jarního vítězství, které si za poctiví bojovný výkon celého mužstva zcela určitě zaslouží.

starší dorost - MSDD sk. D
16. kolo: FC Velké Meziříčí – SFK Vrchovina 1:0 (0:0)
střelci:

74. Pech

rozhodčí:
sestava:

Michut - Benda, Vrtal, Havlín, Kurečka - Heto, Votoupal, Havlíček, Ráček(65. Novotný), Nevoral - Pech (88. Pavlíček)

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1