Starší dorost na úvod remizoval


FC Velké Meziříčí - FC Viktoria Otrokovice 3:3 (1:1)

První kolo jsme hráli na domácí umělé trávě za mírně větrného počasí. K zápasu jsme nastoupili téměř v kompletní sestavě.
Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a hlavně důrazně. Do první nebezpečné šance se dostali hosté, když Gába střílel těsně vedle brány. O pět minut později vystřelil Hrnčiřík z 20 metrů na bránu, ale fantasticky vyrazil míč brankář Michut na roh. V 9. minutě zahráli domácí signál, ale ten se jim bohužel nepovedl. Ve 12. minutě se dostal ke střele Ráček, ale jeho levačku zlikvidoval brankář. V 16. minutě jsme se dočkali zaslouženého gólu, když se dostal k odraženému míč Havlíček a nekompromisní střelou k tyči nedal brankáři Janečkovi šanci, 1:0. Neuběhly ani dvě minuty a hosté nás potrestali, když jsme nedokázali z hranice velkého vápna odkopnout míč a Votava střelou z vápna rozvlnil domácí síť, 1:1. Ve 25. minutě přihrál Malota míč do malého vápna k úplně volnému Gábovi, ale ten netrefil odkrytou bránu. V závěru zápasu střílel Votava těsně vedle tyče.
Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi špatně, když v 50. minutě, utekl naším obráncům Gába a podél vyběhlého Michuta poslal míč do brány, 1:2. Neuběhla ani minuta a po rohu se dostal k míči Hamřík, který poslal míč hlavou (zubem) do brány, když si přitom rozlomil přední zub, 2:2. Skóre dlouho bohužel nevydrželo a hosté mohli jít znovu do vedení, když dostal míč do běhu Votava a následně dokázal tuto šanci proměnit, 2:3. V 62. minutě se dobře zorientoval ve vápně Havlíček, ale jeho střelu bezpečně zlikvidoval brankář. V 75. minutě vlítl do vápna důrazně Havlíček a následně po průniku byl okamžitě faulován. Rozhodčí neváhal a okamžitě ukázal na penaltový kop, který sám postižený bez problému proměnil, 3:3.

„Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a po zásluze jsme šli i do vedení. Bohužel poté jsme polevili na tempu hry a zbytečně jsme si průběh zápasu zkomplikovali. Soupeř hlavně ve druhém poločase prokázal větší nasazení a hlavně byl u všeho dříve. Remíza je dobrým výsledkem do další zápasů." řekl po zápase zastupující trenér Libor Smejkal mladší.

starší dorost - MSDD sk. D
2. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Viktoria Otrokovice 3:3 (1:1)
střelci: 16. a 75. (PK) Havlíček, 51. Hamřík – 18. a 54. Votava, 50. Gába
rozhodčí: Miklík – J. Rosický, Soukupová
sestava:

Michut – Chalupa, Hamřík, Novotný, Fejt – Liška, Krčál (72. Minařík), Ráček, Nevoral – Havlíček (75. Prchal), Pavlíček (78. Kurečka)

karty: ČK: Ráček (85.)
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI