Starší dorost na závěr sezóny prohrál s Bystrcí


FC Velké Meziříčí -FC Dosta Bystrc - Kníničky 1:3 (0:1)

Poslední mistrovské utkání sehráli velkomeziříčští na domácím hřišti s druhým týmem tabulky. Po úvodním oťukávání se do nadějné příležitosti dostal v 15.min. Benda, bohužel v těžké pozici ve skluzu trefil jen boční síť. O dvě minuty později propadla hostující obrana. Dvojice Nevoral, Benda se řítila na osamoceného obránce. Přečíslení však vyřešila zbrkle a tak z toho byla jen nedůrazná střela, se kterou si brankář hravě poradil. V 18.min. zahrozili i brněnští hráči. Pozorný Michut tvrdou střelou kryl. Jediná branka v prvním poločasu padla ve 37.min., kdy se individuální uvolnil na pravé straně hostující záložník a přesným centrem našel Tomka, který otevřel skóre zápasu.
Ve druhém poločase nejprve Juříček po krásné kombinaci a přesnou střelou zvýšil na dvoubrankový rozdíl, o něco později pak v 71. Tomek po chybě domácí obrany křižnou střelou utkání definitivně rozhodl. Jiskřičku naděje vykřesal Nevoral v 78.min., kdy jej Chalupa poslal svoji skvělou přihrávkou do samostatného nájezdu, a on precizním lobem přehodil hostujícího brankáře. Do konce utkání se však již skóre nezměnilo a tak si favorizovaní hosté odvezli povinné vítězství. Pochvalu však zaslouží i domácí mužstvo, které i přes absenci klíčových hráčů Ráčka, Havlíčka, Lišky a Krčála bylo celé utkání důstojným soupeřem. Což v průběhu podzimu ne vždy bylo.

starší dorost - MSDD sk. D
13. kolo: FC Velké Meziříčí -FC Dosta Bystrc - Kníničky 1:3 (0:1)
střelci:

78. Nevoral - 37. a 71. Tomek, 60. Juříček

rozhodčí:
sestava:

Michut - Heto (62.Chalupa), Voneš (70.Voneš), Molnár, Jur - Prchal (80. Puža), Votoupal, Nevoral, Novotný, Benda - Pech (67.Rohony)

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1