Starší dorost na závěr sezóny prohrál s Bystrcí


FC Velké Meziříčí -FC Dosta Bystrc - Kníničky 1:3 (0:1)

Poslední mistrovské utkání sehráli velkomeziříčští na domácím hřišti s druhým týmem tabulky. Po úvodním oťukávání se do nadějné příležitosti dostal v 15.min. Benda, bohužel v těžké pozici ve skluzu trefil jen boční síť. O dvě minuty později propadla hostující obrana. Dvojice Nevoral, Benda se řítila na osamoceného obránce. Přečíslení však vyřešila zbrkle a tak z toho byla jen nedůrazná střela, se kterou si brankář hravě poradil. V 18.min. zahrozili i brněnští hráči. Pozorný Michut tvrdou střelou kryl. Jediná branka v prvním poločasu padla ve 37.min., kdy se individuální uvolnil na pravé straně hostující záložník a přesným centrem našel Tomka, který otevřel skóre zápasu.
Ve druhém poločase nejprve Juříček po krásné kombinaci a přesnou střelou zvýšil na dvoubrankový rozdíl, o něco později pak v 71. Tomek po chybě domácí obrany křižnou střelou utkání definitivně rozhodl. Jiskřičku naděje vykřesal Nevoral v 78.min., kdy jej Chalupa poslal svoji skvělou přihrávkou do samostatného nájezdu, a on precizním lobem přehodil hostujícího brankáře. Do konce utkání se však již skóre nezměnilo a tak si favorizovaní hosté odvezli povinné vítězství. Pochvalu však zaslouží i domácí mužstvo, které i přes absenci klíčových hráčů Ráčka, Havlíčka, Lišky a Krčála bylo celé utkání důstojným soupeřem. Což v průběhu podzimu ne vždy bylo.

starší dorost - MSDD sk. D
13. kolo: FC Velké Meziříčí -FC Dosta Bystrc - Kníničky 1:3 (0:1)
střelci:

78. Nevoral - 37. a 71. Tomek, 60. Juříček

rozhodčí:
sestava:

Michut - Heto (62.Chalupa), Voneš (70.Voneš), Molnár, Jur - Prchal (80. Puža), Votoupal, Nevoral, Novotný, Benda - Pech (67.Rohony)

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1