Starší dorost nestačil na Líšeň


SK Lišeň B – FC VM 4:2 (1:0)

Úvod utkání patřil domácím. Svým pohybem a přesnou kombinací si vytvářeli trvalou územní převahu, která byla korunována ve 13.min. vedoucí brankou. Po vstřelené brance přidali na tempu i hosté a postupně se začali i oni osmělovat v útočných výpadech. Jejich největší šanci ve 37.min však Pavlíček neproměnil.

Ve druhém poločasu místo tlaku hostů přišla hned v úvodu hrubka hostující obrany, kterou řešil Novotný pouze za cenu penaltového zákroku, kterou domácí proměnili. Navíc v 55.min. naprosto zbytečným zákrokem na půlce hřiště si Benda vykoledoval červenou kartu. V tu chvíli byla převaha domácích jednoznačná a jen díky skvělým zákrokům Michuta inkasovali hosté už jen dvakrát. I v oslabení však velkomeziříčští hráči našli síly ke snížení. Nejprve po krásné kombinaci Pech, Nevoral, Havlín a Ráček posledně jmenovaný snížil na 3:1. V samotném závěru pak Pech proměněnou penaltou stanovil konečnou podobu výsledku 4:2.

starší dorost - MSDD sk. D
24. kolo: FSK Líšeň B – FC VM 4:2 (1:0)
střelci: 83. Ráček, 86. Pech
rozhodčí:
sestava:

Michut - Kurečka, Novotný, Havlín, Benda - Nevoral, Havlíček (76. Havlíček), Ráček, Vrtal – Pavlíčekb(80. Pavelec), Prchal (37. Pech)

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1