Starší dorost poprvé bodoval


FC Velké Meziříčí - FK Blansko 3:3 (2:1)

Po sérii katastrofálních výsledků se podařilo vedení posílit kádr. Když se přičte i po dlouhé době téměř kompletní účast stávajících hráčů, kterým není osud staršího dorostu lhostejný a kteří jsou i ochotni pro zlepšení věci něco udělat. Dostaneme ve výsledku povzbudivou remízu se čtvrtým celkem tabulky. A co víc dokonce i hru, na kterou se dálo koukat. Úvod utkání však patřil hostům. Na domácích byla přeci jen znát nervozita a nesehranost. Mírnou převahu pak zužitkovali ve 25.min. 0:1. Domácí však zareagovali vzápětí, kdy Benda využil zmatku ve vápně a srovnal na 1: 1. V závěru poločasu pak Pech proměnil penaltu. Škoda jen, že Benda ještě neproměnil samostatný únik ze 42.min. a že se neujala pohledná kombinace na jejímž konci nejlepší hráč na hřišti Havlíček jen těsně minul branku. Mohlo se jít do kabin za veselejšího stavu než jen 2:1.
Druhý poločas hosté ve snaze o otočení výsledku a za podpory silného větru uzavřeli domácí na vlastní polovině. V 57.min. Kratochvíl zúročil tlak a přímo z rohu srovnal. Vedení na stranu domácích vrátil v 67.min. Zima, který tak korunoval svůj dobrý výkon brankou na 3:2. Domácí vědomí toho, že sahají po prvních bodech a vzhledem k síle soupeři se již moc do útoku nehrnuli. Zodpovědně bránili a ojediněle podnikli útočný výpad. V závěru byl tlak hostů téměř trvalý navíc podpořen vyrovnávací brankou v 76.min. Jen díky maximálnímu nasazení a obětavosti všech hráčů se podařilo domácím utkání do remízového konce a tím si zajistit první bod v soutěži.

starší dorost - MSDD sk. D
5. kolo: FC Velké Meziříčí – FK Blansko 3:3 (2:1)
střelci:

28. Benda, 40. Pech, 67. Zima - 25. Šafář, 57. Kratochvíl, 76. Skoupí

rozhodčí:
sestava:

Sysel - Kosyta, Voneš, Michut, Heto - Zima, Nevoral, Havlíček, Liška O. - Pech (45. Krčál), Benda (65. Kurečka)

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1