Starší dorost porazil v derby Třebíč


FC Velké Meziříčí - HFK Třebíč 1:0 (1:0)

I v posledním zápase museli domácí počítat hráčské ztráty ve velkém. Navíc, když ve 25.min. musel střídat kvůli zranění kapitán Nevoral. Málo kdo věřil, že branka Pecha po přesném rohu Nevorala bude jediná a rozhodne o vydřeném vítězství nad hostujícím týmem. Ale od začátku. Prvních 15.minut. patřilo třebíčským hráčů. Jejich pohyb a kombinace na jeden dotek vedli k několika slibným šancím. S těmi si však obrana za pomoci výborně chytajícího Sysla poradila. Ve 20.min. přišla již zmiňovaná branka, která hosty značně opařila. Hra se vyrovnala a i domácí se začali dostávat do příležitostí. Tu největší neproměnil Prchal, když z hranice vápna jen těsně minul.

Druhý poločas zejména pak po několikerém střídání ve velkomeziříčském týmu byl hlavně o bojovnosti. Hosté měli sice územní převahu a nelze upřít snahu o vyrovnání. A však proti soupeři hrajícímu na hranici svých možností, se až na dva nepřehledné závary a serii rohových kopů neprosadil. A tak si mohli domácí po závěrečném hvizdu užít vítězství v posledním utkání sezóny.

starší dorost - MSDD sk. D
14. kolo: FC Velké Meziříčí - HFK Třebíč 1:0 (1:0)
střelci: 20. Pech
rozhodčí:
sestava:

Sysel - Michut, Novotný, Hamřík, Chalupa(65. Puža) - Kurečka, Ráček, Havlín(70. Těšík), Nevoral (25. Benda) - Prchal (75. Fejt), Pech (72. Klíma).

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1