Starší dorost přehrál Boskovice


FC Velké Meziříčí - FC Boskovice 4:0 (1:0)

Domácí nezačali utkání nejlépe. Dobrých 15 minut měli horší pohyb a i při práci s míčem nepůsobili zcela jistě. Soupeř naštěstí situaci nevyužil, i když mnohdy mu chyběl jen kousek štěstí. Zhruba od poloviny poločasu se vývoj začal otáčet. Velkomeziříčští hráči zjednodušili a hlavně zpřesnili přechod do útoku a začali si vytvářet i brankové příležitosti. V 21. min. po individuální akci Havlíčka a jeho přesném centru Liška jen o kousek přestřelil z malého vápna. Ve 41.min. Po střele Nevorala hostující brankář jen s námahou vytěsnil míč na tyč, následná dorážka atakovaného Lišky skončila rohem.  O minutu později se již velkomeziříčští hráči mohli radovat ze vstřelené branky. Pech svým důrazem na brankové čáře získal míč, a ač faulován dokázal přesně přihrát Krčálovi. Ten se z malého vápna nemýlil 1:0.
Druhý poločas pak byl v režii domácích. Ve 48.min. po prostrčení Pecha na Havlíčka druhý jmenovaný nedokázal vyběhnuvší brankáře přehodit.  V 58.min. Ráček z 25 m trefuje pouze tyč. Hosté zahrozili v 64.min. Po zbytečné ztrátě došlo k přečíslení do otevřené obrany. Naštěstí střela z poza vápna byla zblokována. V 66.min. Přidal uklidňující branku Pech po přistrčení Nevoralem. V 74.min. předvedl krásný slalom přes půlku hřiště Ráček. Hostujících hráčů mu posloužili jako slalomové tyčky a bezbranný brankář pak už jen lovil míč ze své sítě. V závěru už jen domácí nejprve přežili stoprocentní příležitost hostů a po té Krčál pečetil svoji druhou brankou konečný stav na 4:0.

starší dorost - MSDD sk. D
25. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Boskovice 4:0 (1:0)
 
střelci: 2x Krčál, Pech, Ráček                                      
rozhodčí:  
sestava: Klíma - Chalupa, Novotný, Petrlík, Hlávka (80. Puža) - Liška, Nevoral, Krčál, Kurečka (45. Ráček) - Pech, Havlíček (65. Pavlíček)
karty:  
diváků:   

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1