Starší dorost přehrál Boskovice

FC Velké Meziříčí - FC Boskovice 4:0 (1:0)

Domácí nezačali utkání nejlépe. Dobrých 15 minut měli horší pohyb a i při práci s míčem nepůsobili zcela jistě. Soupeř naštěstí situaci nevyužil, i když mnohdy mu chyběl jen kousek štěstí. Zhruba od poloviny poločasu se vývoj začal otáčet. Velkomeziříčští hráči zjednodušili a hlavně zpřesnili přechod do útoku a začali si vytvářet i brankové příležitosti. V 21. min. po individuální akci Havlíčka a jeho přesném centru Liška jen o kousek přestřelil z malého vápna. Ve 41.min. Po střele Nevorala hostující brankář jen s námahou vytěsnil míč na tyč, následná dorážka atakovaného Lišky skončila rohem.  O minutu později se již velkomeziříčští hráči mohli radovat ze vstřelené branky. Pech svým důrazem na brankové čáře získal míč, a ač faulován dokázal přesně přihrát Krčálovi. Ten se z malého vápna nemýlil 1:0.
Druhý poločas pak byl v režii domácích. Ve 48.min. po prostrčení Pecha na Havlíčka druhý jmenovaný nedokázal vyběhnuvší brankáře přehodit.  V 58.min. Ráček z 25 m trefuje pouze tyč. Hosté zahrozili v 64.min. Po zbytečné ztrátě došlo k přečíslení do otevřené obrany. Naštěstí střela z poza vápna byla zblokována. V 66.min. Přidal uklidňující branku Pech po přistrčení Nevoralem. V 74.min. předvedl krásný slalom přes půlku hřiště Ráček. Hostujících hráčů mu posloužili jako slalomové tyčky a bezbranný brankář pak už jen lovil míč ze své sítě. V závěru už jen domácí nejprve přežili stoprocentní příležitost hostů a po té Krčál pečetil svoji druhou brankou konečný stav na 4:0.