Starší dorost přišel o bod v samotném závěru


FC Velké Meziříčí - TJ Tatran Bohunice 2:3 (0:0)

Po výprasku z minulého týdne čekal na domácí hráče přetěžký soupeř z čela tabulky. Sice ne zcela kompletní, ale aspoň s oběma tahouny ve středu zálohy a s odhodláním neprodat kůži lacino začali aktivně. V 11.min. po třicetimetrovém pasu na volného Nevorala a jeho následném centru, Pech pouze hlavičkoval do náruče brankáře. Ve 23.min. po přesném rohu Pavlíčka, jen díky zákroku brankáře neskončila hlavička Havlíčka brankou. Po půlhodině hry opět domácí dvakrát sahali po vedoucí brance. Nejprve Pech z přímého kopu a o něco později při závaru po rohovém kopu byli velkomeziříčští hráči blízko branky. Hosté promarnili jedinou, zato stoprocentní šanci v závěru poločasu. Michut však skvělým zákrokem udržel čisté konto.

Tak jak domácí nastoupili do prvního poločasu, tak začali i druhý. Jejich aktivita přinesla záhy ovoce. Po rohu se k odraženému míči dostal Havlíček a otevřel brankový účet zápasu. V 53.min. po zaváhání krajního obránce s brankářem bylo však srovnáno. Obdržené branka hosty nakopla a převzali iniciativu. V 77.min. po pěkném vysunutí vrátil vedení na velkomeziříčské kopačky opět Havlíček. Radost však netrvala dlouho nejprve v 80.min. tvrdým projektilem přesně k tyči srovnal Seknička, aby pak v 90.min. životní ranou strhl vítězství na hostuji stranu Šedrla. V pohledném
utkání, ve kterém nebyl poznat rozdíl mezi prvním a posledním celkem tabulku, by více slušela remíza. Prohra v samotném závěru byla pro domácí hráče za předvedený výkon až příliš krutá.

starší dorost - MSDD sk. D
19. kolo: FC Velké Meziříčí – TJ Tatran Bohunice 2:3 (0:0)
střelci:

46. a 77. Havlíček - 53. a 80. Seknička, 90. Šedrla

rozhodčí:
sestava:

Michut - Benda (35. Hlávka R.), Novotný, Molnár, Chalupa (60. Pavelec ) - Nevoral, Havlíček, Ráček (65. Krčál), Liška O .- Pech, Pavlíček (70. Prchal)

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI