Starší dorost prohrál s Pelhřimovem


FC Velké Meziříčí - FK Pelhřimov 0:2 (0:2)

Po minulém povedeném domácím utkání nastoupili velkomeziříčští hráči proti hráčům z Pelhřimova s třemi vynucenými změnami, ale s odhodláním nedopustit stejný debakl jako na podzim. A že to nebyli pouze plané řeči, ukazovali hned od začátku. Ve 3.min. měl stoprocentní šanci Pech, kterého Votoupal přesnou přihrávkou mezi stopery vybídl k samostatnému úniku. Hostující brankář však jeho zakončení vyrazil na roh. O minutu později pro změnu Ráček vybídl Pavlíčka k zakončení z hranice vápna. Ten však místo zakončení volil přihrávku na volného Pecha. Ta však svého adresáta nenašla. Naopak v 6.min. z ničeho nic udeřil soupeř. Po nedorozumění domácího brankáře s obranou a jeho špatném vyběhnutí (nevyběhnutí), jej z hranice velkého vápna přeloboval pelhřimovský útočník. Domácí ač opařeni inkasovanou brankou se stále snažili srovnání skóre. Bohužel při jedné z útočných akci ve 26.min. přišli o míč. Hosté následně využili situace a po krásné kombinaci na pravém křídle neměl pelhřimovský útočník sebemenší problém se zakončením z malého vápna 0:2. Do konce poločasu měli velkomeziříčští hráči ještě jenu obrovskou šanci na snížení. To když po individuální akci Liška naservíroval na penaltu Pechovi. Ten však přestřelil.

Druhý poločas se nesl v duchu neplodné snahy domácích o korekci výsledku. K tomu aby si vypracovali nějakou stoprocentní šanci, chyběla vetší přesnost v předfinální fázi. A tak nejslibněji se jevilo zakončení hlavou Novotného po Nevoralově rohu. Škoda. Velkomeziříčští hráči si za bojovnost nějaký ten bod zasloužili. Utkání však rozhodly neproměněné šance a darovaná branka v úvodu.

starší dorost - MSDD sk. D
17. kolo: FC Velké Meziříčí – FK Pelhřimov 0:2 (0:2)
střelci:


rozhodčí:
sestava:

Michut- Benda, Novotný, Voneš, Kurečka - Nevoral, Votoupal, Ráček (50. Heto), Liška O. - Pech, Pavlíček (70. Prchal)

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1