Starší dorost remizoval v Blansku


FK Blansko - FC Velké Meziříčí 2:2 (1:1)

Hosté nezačali nejlépe. Ve 3.min. nechali domácího záložníka volně projít až k hranici velkého vápna, kde jej zastavili za cenu faulu. Nařízený přímý kop i přes snahu Michuta skončil v síti 1:0. Po obdržené brance měli blanenští hráči mírnou převahu. K vytvoření vážnější akce jim však chyběla větší přesnost v zakončení. Velkomeziříčští hráči se dostali ke vážnějšímu ohrožení až ve 22.min., kdy po přímém kopu Havlíčka, Chalupa jen těsně minul branku. Ve 40.min. už se ale mohli radovat z vyrovnávací branky. Po rohu Nevorala se trefil hlavou Pech. A stanovil tak konečné skóre prvního poločasu.
Druhý poločas byl bitvou o každý míč. Obě mužstva si byla vědoma, že jakákoliv chyba může vyrovnané utkání rozhodnout. Osud utkání se lámal v samotném závěru. Nejprve se do vedení dostali hosté v 77.min., kdy Votoupal prostrčil mezi obránci přihrávku na Havlíčka a ten s přehledem zakončil. V závěrečných 15.min. vrhli domácí veškeré síly do útoku. Místy si vytvořili až drtivý tlak, který nakonec zúročili ve vyrovnávací branku v 83.min.

starší dorost - MSDD sk. D
20. kolo: FK Blansko - FC Velké Meziříčí 2:2 (1:1)
střelci:

40. Pech, 77. Havlíček

rozhodčí:
sestava:

Michut - Kurečka, Novotný, Molnár (45. Hlávka), Chalupa (60. Pavelec)- Nevoral, Havlíček, Ráček, Liška O. - Pech (45. Votoupal), Pavlíček(70. Prchal)

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1