Starší dorost se utkal s reprezentací neslyšících

Starší dorost se utkal s reprezentací neslyšících


FC Velké Meziříčí - Reprezentace ČR neslyšících 2:4 (2:3)

Za téměř jarního počasí sehráli starší dorostenci FC VM první přátelské utkání s reprezentačním týmem neslyšících na umělé trávě ve Velkém Meziříčí. Utkání mělo solidní úroveň, obě mužstva se snažila o kombinační fotbal s maximálním nasazením. Na dorostencích bylo zná, že jsou v kondiční fázi přípravy a mnohdy je míč neposlouchal tak jak by si představovali. V prvním poločase měli sice častěji míč na svých kopačkách, ale nepřesnosti ve finální fázi jim neumožnilo vstřelit více než dvě branky. Soupeř naopak nemilosrdně trestal jakékoliv zaváhání a díky efektivnímu řešení brejkových situací po poločase vedl 3:2.
Ve druhém poločase měl více ze hry reprezentační tým. Kromě vstřelené branky, nastřelil břevno a tyč. I velkomeziříčtí hráči měli několik stoprocentních šancí, ty však končili buď na bídné koncovce nebo výborně chytajícím brankáři. A tak utkání skončilo výhrou hostů 4:2. Přátelské utkání ve všech ohledech splnilo svůj účel. S přehledem jej odřídila trojice rozhodčích. Hlavní Rosický J., a asistenty Rosický P. a Myška R. Důležité bylo, že se nikdo nezranil a oba trenéři získali cenné podněty o svých týmech do další přípravy.

Fotogalerie


<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1