Starší dorost se utkal s reprezentací neslyšících

FC Velké Meziříčí - Reprezentace ČR neslyšících 2:4 (2:3)

Za téměř jarního počasí sehráli starší dorostenci FC VM první přátelské utkání s reprezentačním týmem neslyšících na umělé trávě ve Velkém Meziříčí. Utkání mělo solidní úroveň, obě mužstva se snažila o kombinační fotbal s maximálním nasazením. Na dorostencích bylo zná, že jsou v kondiční fázi přípravy a mnohdy je míč neposlouchal tak jak by si představovali. V prvním poločase měli sice častěji míč na svých kopačkách, ale nepřesnosti ve finální fázi jim neumožnilo vstřelit více než dvě branky. Soupeř naopak nemilosrdně trestal jakékoliv zaváhání a díky efektivnímu řešení brejkových situací po poločase vedl 3:2.
Ve druhém poločase měl více ze hry reprezentační tým. Kromě vstřelené branky, nastřelil břevno a tyč. I velkomeziříčtí hráči měli několik stoprocentních šancí, ty však končili buď na bídné koncovce nebo výborně chytajícím brankáři. A tak utkání skončilo výhrou hostů 4:2. Přátelské utkání ve všech ohledech splnilo svůj účel. S přehledem jej odřídila trojice rozhodčích. Hlavní Rosický J., a asistenty Rosický P. a Myška R. Důležité bylo, že se nikdo nezranil a oba trenéři získali cenné podněty o svých týmech do další přípravy.