Starší dorost uhrál bod s lídrem soutěže


FC Velké Meziříčí - FC Sparta Brno 0:0 (0:0)

Utkání proti Spartě Brno jsme hráli na umělé trávě. Soupeř se nacházel suverénně na prvním místě s jednou remízou a samou výhrou. K utkání nemohl nastoupit Láznička, který má velké zdravotní problémy. Ondřej Liška a Votoupal.

Na začátku prvního poločasu v 10. minutě poslal dlouhý míč do našeho vápna Musil, který našel osamoceného Němečka, ale jeho hlavičku na vzdálenější tyč zlikvidoval brankář Jícha. O dvě minuty později Komínek potáhl míč do vápna, následně přihrál pod sebe na volného Bradáče, ale ten trestuhodně minul bránu ve slibné pozici. Poté se zápas proléval nahoru a dolu bez větších šancí. Do velké šance se dostala Sparta, když Přichystal střílel z větší vzdálenosti těsně nad břevno. Ve 36. minutě Bradáč střílel ze střední vzdálenosti, ale míč skončil těsně vedle brány. V závěru poločasu se dostali do dobré šance Bradáč a Ráček, ale oba dva ztratili míč ve vápně, kdy se snažili přejít přes několik obránců, místo toho, aby zvolili střelu.

Na začátku druhého poločasu hosté poslali dlouhý roh až na zadní tyč, kam si naběhl Vítek, ale ten nešikovně přestřelil bránu. V 53. minutě dostal dlouhý míč do běhu Bradáč, který sám postupoval na brankáře, ale postupně nesmyslně zpomalil a následně ztratil míč. O pět minut později se dostal k velké šanci opět Bradáč, který nedokázal obhodit vyběhlého brankáře. V 66. minutě se k míči dostal Ráček, který z poza vápna střílel těsně vedle tyče. V 73. minutě po dlouhém centru do vápna hlavičkoval k tyči Bradáč, ale jeho excelentním zákrokem zlikvidoval Brankář Dang a následný zahraný roh nedokázal zužitkovat hlavou Doucha. V 77. minutě byl těsně před hranicí vápna faulován Krčál a rozhodčí nařídil PVK, ke kterému se postavil Pokorný, ale jeho střelu přes zeď zlikvidoval fantastickým zákrokem brankář Dang. V 82. minutě zkoušel dalekonosnou střelu Ráček, ale míč skončil těsně vedle levé tyče. O minutu později se dostal po standardce k míči Bradáč, ale jeho zlikvidoval brankář. V poslední minutě utkání se zahraném PVK dostal k míči Němeček, ale jeho hlavička skončila naštěstí těsně nad břevnem.

Zápas jsme hráli proti soupeři, který už 2 roky neprohrál a v této sezóně jen jednou remizoval. Dnes jsme zápas od první minuty, až do poslední minuty odmakali. Před zápasem bych bral všemi deseti bod, ale s průběhem zápasu jsme si zasloužili i vyhrát, protože jsme měli více šancí na rozhodnutí zápasu. Trenér hostů Piták mi řekl po zápase, že to byl velmi krásný a bojovný fotbal, a že s takovým kvalitním soupeřem ještě v této sezóně nehrál. Klukům chci za dnešní výkon poděkovat, ale nesmíme usnout na vavřínech. Velmi mile mě překvapil Krčál, který dokázal zastoupit zraněného Polanského. V úterý jedeme hrát důležitý zápas do Boskovic.

starší dorost - MSDD sk. D
23. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Sparta Brno 0:0 (0:0)
střelci:

rozhodčí: Nejezchleb – Krejčí, Sláma
sestava:

Jícha – Pokorný, Štefka, Voneš, Benda – Doucha – Bárta (46. Nápravník), Ráček, Bradáč, Komínek – Krčál (89. Kurečka)

karty: Ráček, Bradáč
diváků:

20


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1