Starší dorost vstřelil Líšni čtyři branky


FC Velké Meziříčí - SK Líšeň 4:1 (4:0)

Jak už se u staršího dorostu stává nepříjemným zvykem i v tomto utkání museli nemalým dílem vypomoct hráči mladšího dorostu. A nutno říct, že se jako již po několikáté, vůbec neztratili. Hned od prvních minut domácí jasně naznačili, že i přes absenci šesti hráčů, se rozhodně poperou o první vítězství. V první šanci byli hosté ve 2.min., ale pozorný Klíma chytá. Na druhé straně přišla první tutovka v 5.min., kdy Pech unikl po pravé straně, jeho střelu s námahou brankář vyráží na malé vápno k Nevoralovi a ten v tísni nastřeluje tyč. Co se nepovedlo v 5.min., povedlo se v 16. Ráček dostal přesný míč mezi obránce a v samostatném úniku si poradil i s brankářem 1:0. Hned o dvě minuty později se před vápnem dostal k míči Prchal a svoji střelou vymetl pravou šibenici 2:0. Hosté nechtěli prodat kůži lacino a jen díky výbornému zákroku Klímy zůstalo ve 24.min. skóre nezměněné. Závěr poločasu pak patřil Ráčkovi, kdy v rozmezí dvou minut dvěma přesnými zásahy stanovil poločasové skóre na 4:0 pro domácí. Navíc ve 41.min. ještě Nevoral nastřeluje tyč a branku Pecha z následné dorážky rozhodčí neuznávají pro postavení mimo hru.
Druhý poločas byl z pohledu domácích hlavně o udržení stávajícího náskoku. Což krom zaváhání v 66.min., kdy soupeř snížili na konečných 4:1, se bezezbytku povedlo. Snaha hostí o zvrat byla eliminována pozornou domácí obranou. V samotném závěru pak ještě mohl zvýšit Krčál, který nastřelil z 25m dřevno. Za bojovnost a nasazení patří pochvala všem hráčům bez výjimky.

starší dorost - MSDD sk. D
11. kolo: FC Velké Meziříčí - SK L9šeň B 4:1 (4:0)
střelci:

3x Ráček, Prchal

rozhodčí:
sestava:

Klíma - Heto, Voneš, Hlávka (60. Chalupa), Molnár - Kurečka, Ráček (70. Puža), Krčál, Nevoral - Pech (70. Horký), Prchal

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

Datum: 4.5.2018
muži A - FK Hodonín (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI