Starší dorost vyhrál v Blansku

FK Blansko - FC Velké Meziříčí 1:2 (1:0)

Hosté na hřišti svého souseda v tabulece nazačali nejlépe. Již v 6min. po špatné rozehrávce ve středu hřiště, útočili domácí do otevřené obrany a svůj brejk zdárně zakončili 1:0. Velkomeziříčtí hráči se však brzo oklepali. Převzali iniciativu a začali si vytvářet brankové příležitosti. Ve 16.min. Pech krásnou střelou z 25m trefuje dřevno. Ve 28.min. po uvolnění Nevorala a přesném centru do malého vápna , Pavlíček jen těsně míjí pravou tyč. Když ani ve 39.min nejprve zblokovaná Nevoralova střela a ani následná slabá dorážka Lišky brankou neskončila, šlo se do kabin za stavu 1:0.
Úvod druhého poločasu patřil domácím. Naštěstí střela z 50.min. skončila na jen tyči. Velká chvýle pro hosty přišla v 56.min, kdy po zmatcích v blanenské obraně snížil Ráček. Když navíc o tři minuty později přesný centr Pavlíčka zůžitkoval Pech, bylo skóre rázem otočeno. Domácí však nechtěli prodat kůži lacino. Přidali na důrazu mnohdy až za únosnou hranicí, avšak ke kýženému vyrovnání to nevedlo. A tak velkomeziříčský tým si po výborném výkonu všech hráčů zaslouženě odváží tři body.