Starší přípravka v Dolní Cerekvi na jedničku

Starší přípravka v Dolní Cerekvi na jedničku


V sobotu 11. ledna jsme se zúčastnili halového turnaje v Dolní Cerekvi za účasti šesti týmů, kdy každý hrál s každým 18 minut. Turnaj se hrál těžkým futsalovým míčem a organizátoři nevyhlašovali konečné výsledky, to nás samozřejmě trochu mrzelo, protože jinak bychom skončili na prvním místě. Nejdůležitější však bylo to, jakou hrou se kluci celý turnaj prezentovali. Konečně se nám povedlo plnit skoro vše co jsme si řekli a každý zápas podle toho vypadal. Kluci hráli s chutí a neustálé napadání dělalo soupeřům velké problémy. Nejvíce mě potěšil výkon proti FŠ Třebíč, kdy jsme je konečně porazili, ale způsobem jaký jsem ještě u kluků neviděl, napadáním, bojovností, ochotou jeden druhému pomoct a výsledkem bylo, že kluci z Třebíče nedali gól a jestli 2krát vystřelili na branku, tak to bylo hodně. Samozřejmě vždy se dá co zlepšovat a především rychlejší individuální práce s míčem, ale za celou dobu co trénuji tento tým,tak to byl nejlepší týmový výkon za který jim musím poděkovat.
P.S. doufám,že takový článek nepíšu naposledy

Výsledky FC Velké Meziříčí:

FC Velké Meziříčí - Velký Beranov 3:1
FC Velké Meziříčí - Vysočina Jihlava 1:1
FC Velké Meziříčí - Kostelec 6:0
FC Velké Meziříčí - Brtnice 10:0
FC Velké Meziříčí - FŠ Třebíč 3:0


střelci: 12x Raus Daniel, 6x Bíbr Tadeáš, 3x Šimánek Štěpán, 1x Todorov Milan, 1x Jaitner Lukáš,. Dále nastoupili Holán Jakub, Havlík Adam, Blažek Filip a Kudláček Jan.


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1