Starší žáci U15 odehráli generálku se Znojmem


FC Velké Meziříčí – 1.SC Znojmo 3:1 (1:0)

Generálka na soutěž SpSM se odehrála v Dolních Heřmanicích za silného větru a deště. Domácí se dostali do vedení ve 4. minutě, když střední záložník Urbánek poslal míč za obranu na ten si naběhl Kašík a s přehledem zakončil podél brankáře k tyči 1:0. Hosté si v prvním poločase, snažili většinou o střelbu ze střední vzdálenosti, se kterou si Adam Jágrik poradil. Nástup do druhého poločasu se povedl lépe hostům, když hned v 36.minutě po nedůslednosti naší obrany dokázal útoční Znojma prostřelit brankáře Jágrika 1:1. Naši žáci odpověděli ve 43. minutě když si mezi sebou vyměnili míč Urbánek s Kašíkem, ten poslal míč mezi obránce na ten si naběhl Ondrák , obešel vybíhajícího brankaře hostí a z přehledem poslal míč do sítě 2:1.Pak si dvě šance vytvořili hosté, ale neštěstí mířili bud‘ nad nebo vedle branky Jágrika. V 50. minutě. Se ve středu hřiště zmocnil míče záložník Urbánek, poslal míč za obranu na ten si naběhl Ondrák a přízemní střelou poslal míč k tyči. Domácí vyhráli své poslední přípravné utkání v sobotu 22.3. je čeká těžká zkouška v Jihlavě, kde odehrají první mistrovské utkání jarní části soutěže.

Vyjádření trenéra Libora Deketa:
Dnešní utkání bylo velmi náročné především psychicky, protože podmínky nebili dobré, silný výtr a déšt‘ udělal své. Velkou radost mě udělali hráči v útočné fázi, když se nám podařilo třikrát skórovali a ještě byli i další šance. V obrané , jsme někdy zbytečně zmatkovali a darovali soupeři míč a z toho pramenili jejich šance, ale oni je nedokázali využít. Máme ještě týden, abychom zlepšili co nás trápí a pak naostro v Jihlavě, kde nás nečeká jednoduché utkání, ale věřím ,že kluci to zvládnou a dovezeme aspoň bod, který by byl z Jihlavy velmi cenný.

FC Velké Meziříčí – 1.SC Znojmo 3:1 (1:0)

střelci: 43. a 48. Ondrák, 4. Kašík
rozhodčí:

sestavy:

FC VM – Jágrik – Hamřík, Cendelín, Obůrka, Chlup (Voneš) – Bula, Urbánek, Kafka, Minář – Kašík, Ondrák

karty:

diváků: 20

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1