Starší žáci U15 porazili Jihlavu


FC Velké Meziříčí - FC Vysočina Jihlava 5:3 (3:2)

Naši žáci se představili na domácím hřišti, soupeřem jim byli hráči Vysočiny Jihlavy. Oba týmy se potkaly v letní přípravě dvakrát, na turnaji v Havlíčkové brodě, kde vyhrála Vysočina 5:0 a na turnaji v Měříně, tam vyhráli mladíci z Jihlavy 6:1.

Domácí začali výtečně. V 1. minutě se v pokutovém území uvolnil útočník Kašík a střelou k tyči, nadal brankáři Uherkovi šanci 1:0. V 7. minutě zahrávali hosté standardní situaci a míč nejvýše vyskočil Jihlavský záložní a hlavou poslal míč do sítě 1:1. Další branka přišla v 13.minutě, když se po křídle uvolnil útočník Ondrák a tvrdou střelou podél padajícího brankáře poslal naše žáky opět do vedení 2:1. Běžela 19. minuta utkání, když se ve středu hřiště uvolnil záložník Urbánek, poslal míč za obránce na ten si naběhl Minář a vybíhajícího brankáře Uherka v pohodě přehodil 3:1. Hosté mohli snížit v 25. minutě, když v pokutovém území fauloval obránce Cendelín, ale brankář Jágrik předvedl fantastický zákrok a míč vyrazil na roh. Jihlavští se dočkali v 31. minutě, když se do pokutového území probil záložník vysočiny a tvrdou střelou k tyči nedal brankáři Jágrikovi šanci 3:2.

Druhý poločas začali hosté velkým tlakem a 40. minutě se jim podařilo vyrovnat 3:3. Domácí se postupně opět osmělili a 56. minutě udeřili. Po lajně se uvolnil záložník Mikeš, nacentroval do pokutového území na míč si naběhl Minář a tvrdou střelou bez přípravy poklidil míč pod břevno 4:3. Hosté se snažili o vyrovnání, ale už si žádnou vyloženou šanci nevytvořili. Poslední slovo v utkání si vzali domácí žáci Velmezu v 60. minutě, když na roh Ondráka si naběhl záložník Mikeš a přizemní střelou k tyči završil skóre utkání 5:3. Domácí předvedli fantastický výkon a po zásluze vyhráli derby Vysočiny. V příštím utkání se představí naši mladíci v neděli 1.9. , opět na domácím hřišti, když jim budou soupeřem hráči Zlína, utkání začína v 10. 00.

starší žáci U15 - SpSM Jih
3. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Vysočina Jihlava 5:3 (3:2)
střelci:

19. a 56. Minář, 1. Kašík, 13. Ondrák, 60. Mikeš – Šteffl, Křištál, Lorenc

rozhodčí:
sestava:

Jágrik – Chlup, Cendelín, Hamřík, Trnka, Mikeš (62. Rous), Kafka, Urbánek (60. Kudláček), Minář, Ondrák , Kašík

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI