Starší žáci U15 porazili Jihlavu


FC Velké Meziříčí - FC Vysočina Jihlava 5:3 (3:2)

Naši žáci se představili na domácím hřišti, soupeřem jim byli hráči Vysočiny Jihlavy. Oba týmy se potkaly v letní přípravě dvakrát, na turnaji v Havlíčkové brodě, kde vyhrála Vysočina 5:0 a na turnaji v Měříně, tam vyhráli mladíci z Jihlavy 6:1.

Domácí začali výtečně. V 1. minutě se v pokutovém území uvolnil útočník Kašík a střelou k tyči, nadal brankáři Uherkovi šanci 1:0. V 7. minutě zahrávali hosté standardní situaci a míč nejvýše vyskočil Jihlavský záložní a hlavou poslal míč do sítě 1:1. Další branka přišla v 13.minutě, když se po křídle uvolnil útočník Ondrák a tvrdou střelou podél padajícího brankáře poslal naše žáky opět do vedení 2:1. Běžela 19. minuta utkání, když se ve středu hřiště uvolnil záložník Urbánek, poslal míč za obránce na ten si naběhl Minář a vybíhajícího brankáře Uherka v pohodě přehodil 3:1. Hosté mohli snížit v 25. minutě, když v pokutovém území fauloval obránce Cendelín, ale brankář Jágrik předvedl fantastický zákrok a míč vyrazil na roh. Jihlavští se dočkali v 31. minutě, když se do pokutového území probil záložník vysočiny a tvrdou střelou k tyči nedal brankáři Jágrikovi šanci 3:2.

Druhý poločas začali hosté velkým tlakem a 40. minutě se jim podařilo vyrovnat 3:3. Domácí se postupně opět osmělili a 56. minutě udeřili. Po lajně se uvolnil záložník Mikeš, nacentroval do pokutového území na míč si naběhl Minář a tvrdou střelou bez přípravy poklidil míč pod břevno 4:3. Hosté se snažili o vyrovnání, ale už si žádnou vyloženou šanci nevytvořili. Poslední slovo v utkání si vzali domácí žáci Velmezu v 60. minutě, když na roh Ondráka si naběhl záložník Mikeš a přizemní střelou k tyči završil skóre utkání 5:3. Domácí předvedli fantastický výkon a po zásluze vyhráli derby Vysočiny. V příštím utkání se představí naši mladíci v neděli 1.9. , opět na domácím hřišti, když jim budou soupeřem hráči Zlína, utkání začína v 10. 00.

starší žáci U15 - SpSM Jih
3. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Vysočina Jihlava 5:3 (3:2)
střelci:

19. a 56. Minář, 1. Kašík, 13. Ondrák, 60. Mikeš – Šteffl, Křištál, Lorenc

rozhodčí:
sestava:

Jágrik – Chlup, Cendelín, Hamřík, Trnka, Mikeš (62. Rous), Kafka, Urbánek (60. Kudláček), Minář, Ondrák , Kašík

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1