Starší žáci U15 porazili Jihlavu


FC Velké Meziříčí - FC Vysočina Jihlava 5:3 (3:2)

Naši žáci se představili na domácím hřišti, soupeřem jim byli hráči Vysočiny Jihlavy. Oba týmy se potkaly v letní přípravě dvakrát, na turnaji v Havlíčkové brodě, kde vyhrála Vysočina 5:0 a na turnaji v Měříně, tam vyhráli mladíci z Jihlavy 6:1.

Domácí začali výtečně. V 1. minutě se v pokutovém území uvolnil útočník Kašík a střelou k tyči, nadal brankáři Uherkovi šanci 1:0. V 7. minutě zahrávali hosté standardní situaci a míč nejvýše vyskočil Jihlavský záložní a hlavou poslal míč do sítě 1:1. Další branka přišla v 13.minutě, když se po křídle uvolnil útočník Ondrák a tvrdou střelou podél padajícího brankáře poslal naše žáky opět do vedení 2:1. Běžela 19. minuta utkání, když se ve středu hřiště uvolnil záložník Urbánek, poslal míč za obránce na ten si naběhl Minář a vybíhajícího brankáře Uherka v pohodě přehodil 3:1. Hosté mohli snížit v 25. minutě, když v pokutovém území fauloval obránce Cendelín, ale brankář Jágrik předvedl fantastický zákrok a míč vyrazil na roh. Jihlavští se dočkali v 31. minutě, když se do pokutového území probil záložník vysočiny a tvrdou střelou k tyči nedal brankáři Jágrikovi šanci 3:2.

Druhý poločas začali hosté velkým tlakem a 40. minutě se jim podařilo vyrovnat 3:3. Domácí se postupně opět osmělili a 56. minutě udeřili. Po lajně se uvolnil záložník Mikeš, nacentroval do pokutového území na míč si naběhl Minář a tvrdou střelou bez přípravy poklidil míč pod břevno 4:3. Hosté se snažili o vyrovnání, ale už si žádnou vyloženou šanci nevytvořili. Poslední slovo v utkání si vzali domácí žáci Velmezu v 60. minutě, když na roh Ondráka si naběhl záložník Mikeš a přizemní střelou k tyči završil skóre utkání 5:3. Domácí předvedli fantastický výkon a po zásluze vyhráli derby Vysočiny. V příštím utkání se představí naši mladíci v neděli 1.9. , opět na domácím hřišti, když jim budou soupeřem hráči Zlína, utkání začína v 10. 00.

starší žáci U15 - SpSM Jih
3. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Vysočina Jihlava 5:3 (3:2)
střelci:

19. a 56. Minář, 1. Kašík, 13. Ondrák, 60. Mikeš – Šteffl, Křištál, Lorenc

rozhodčí:
sestava:

Jágrik – Chlup, Cendelín, Hamřík, Trnka, Mikeš (62. Rous), Kafka, Urbánek (60. Kudláček), Minář, Ondrák , Kašík

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1