turnaj "Zimní Třebíč" kategorie U15

turnaj "Zimní Třebíč" kategorie U15


Po minulé sobotě, kdy jsme vyhráli turnaj ve Žďáře n. Sázavou, nás čekal v Třebíči velmi kvalitně obsazený turnaj. Naši hráči předvedli výborné výkony ve všech utkání. Přehráli jsme Jihlavu, Frýdek Místek a Slovácko, v utkání s Baníkem Ostrava jsme měli mnoho vyložených šancí, které jsme nevyužili, a soupeř nás trestal z rychlých protiútoků. V zápase s  Bohemkou jsme v desáté minutě vedli 3:0, ale nakonec prohráli 3:4.  Naše vystoupení v turnaji hodnotím jako výborné, ve všech utkáních jsme předváděli kvalitní výkony, divákům jsme nabídli k vidění skvělé kombinace a stříleli nádherné branky. Pře našimi klukama smekám , co na tomto turnaji předváděli v sedmi hráčích v poli, a od utkání s Bohemkou dokonce v šesti dokázali turnaj zvládnou na vysoké úrovni. Je vidět, že náš tým má vysokou kvalitu a může porazit kohokoli  a tento velice kvalitní turnaj by vyhráli. Zároveň musím  poděkovat trenérům FC Vysočiny Jihlavy, panu Tvarůžkovi a panu Čermákovi, kteří nám pomohli na pozici brankáře, při nemoci naších golmanů.

výsledky:

FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - FC Vysočina Jihlava 6:4
FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - Frýdek Místek 4:2
FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - Baník Ostrava 2:3
FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - Bohemians Praha 3:4
FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - 1.FC Slovácko 4:3

 

nastoupili:
brankáři –  Adam Dubec, Michal Lancman

obránci -   Ondřej Jeřábek 5,  Pavel Pártl,  Jan Štveráček

útočníci -   Matyáš Dobeš,  Radek Křivánek 4, Miloš Koudela 6, Patrik Loup 4

trenéři -  Libor Deket, Zdeněk Menoušek

V posledním halovém turnaji se dne 24. 1. 2015 představíme v domácí hale ve Velkém Meziříčí za účasti mužstev z Čech, Moravy a jednoho týmu ze Slovenska.


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI