turnaj "Zimní Třebíč" kategorie U15

turnaj "Zimní Třebíč" kategorie U15


Po minulé sobotě, kdy jsme vyhráli turnaj ve Žďáře n. Sázavou, nás čekal v Třebíči velmi kvalitně obsazený turnaj. Naši hráči předvedli výborné výkony ve všech utkání. Přehráli jsme Jihlavu, Frýdek Místek a Slovácko, v utkání s Baníkem Ostrava jsme měli mnoho vyložených šancí, které jsme nevyužili, a soupeř nás trestal z rychlých protiútoků. V zápase s  Bohemkou jsme v desáté minutě vedli 3:0, ale nakonec prohráli 3:4.  Naše vystoupení v turnaji hodnotím jako výborné, ve všech utkáních jsme předváděli kvalitní výkony, divákům jsme nabídli k vidění skvělé kombinace a stříleli nádherné branky. Pře našimi klukama smekám , co na tomto turnaji předváděli v sedmi hráčích v poli, a od utkání s Bohemkou dokonce v šesti dokázali turnaj zvládnou na vysoké úrovni. Je vidět, že náš tým má vysokou kvalitu a může porazit kohokoli  a tento velice kvalitní turnaj by vyhráli. Zároveň musím  poděkovat trenérům FC Vysočiny Jihlavy, panu Tvarůžkovi a panu Čermákovi, kteří nám pomohli na pozici brankáře, při nemoci naších golmanů.

výsledky:

FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - FC Vysočina Jihlava 6:4
FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - Frýdek Místek 4:2
FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - Baník Ostrava 2:3
FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - Bohemians Praha 3:4
FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - 1.FC Slovácko 4:3

 

nastoupili:
brankáři –  Adam Dubec, Michal Lancman

obránci -   Ondřej Jeřábek 5,  Pavel Pártl,  Jan Štveráček

útočníci -   Matyáš Dobeš,  Radek Křivánek 4, Miloš Koudela 6, Patrik Loup 4

trenéři -  Libor Deket, Zdeněk Menoušek

V posledním halovém turnaji se dne 24. 1. 2015 představíme v domácí hale ve Velkém Meziříčí za účasti mužstev z Čech, Moravy a jednoho týmu ze Slovenska.


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1