turnaj "Zimní Třebíč" kategorie U15

turnaj "Zimní Třebíč" kategorie U15


Po minulé sobotě, kdy jsme vyhráli turnaj ve Žďáře n. Sázavou, nás čekal v Třebíči velmi kvalitně obsazený turnaj. Naši hráči předvedli výborné výkony ve všech utkání. Přehráli jsme Jihlavu, Frýdek Místek a Slovácko, v utkání s Baníkem Ostrava jsme měli mnoho vyložených šancí, které jsme nevyužili, a soupeř nás trestal z rychlých protiútoků. V zápase s  Bohemkou jsme v desáté minutě vedli 3:0, ale nakonec prohráli 3:4.  Naše vystoupení v turnaji hodnotím jako výborné, ve všech utkáních jsme předváděli kvalitní výkony, divákům jsme nabídli k vidění skvělé kombinace a stříleli nádherné branky. Pře našimi klukama smekám , co na tomto turnaji předváděli v sedmi hráčích v poli, a od utkání s Bohemkou dokonce v šesti dokázali turnaj zvládnou na vysoké úrovni. Je vidět, že náš tým má vysokou kvalitu a může porazit kohokoli  a tento velice kvalitní turnaj by vyhráli. Zároveň musím  poděkovat trenérům FC Vysočiny Jihlavy, panu Tvarůžkovi a panu Čermákovi, kteří nám pomohli na pozici brankáře, při nemoci naších golmanů.

výsledky:

FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - FC Vysočina Jihlava 6:4
FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - Frýdek Místek 4:2
FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - Baník Ostrava 2:3
FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - Bohemians Praha 3:4
FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč - 1.FC Slovácko 4:3

 

nastoupili:
brankáři –  Adam Dubec, Michal Lancman

obránci -   Ondřej Jeřábek 5,  Pavel Pártl,  Jan Štveráček

útočníci -   Matyáš Dobeš,  Radek Křivánek 4, Miloš Koudela 6, Patrik Loup 4

trenéři -  Libor Deket, Zdeněk Menoušek

V posledním halovém turnaji se dne 24. 1. 2015 představíme v domácí hale ve Velkém Meziříčí za účasti mužstev z Čech, Moravy a jednoho týmu ze Slovenska.


<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1