Velké Meziříčí ukázalo svoji sílu!


FC Žďas Žďár nad Sázavou – FC Velké Meziříčí 1:4 (0:1)

 

Hodnocení je převzato z WEBU FC Žďas Žďár.

Chtěli jsme být vedoucímu týmu divize D vyrovnaným soupeřem, realita byla však jiná. Velké Meziříčí nás předčilo ve všech směrech a konečný výsledek je pro nás vzhledem k počtu šancí hostů ještě milosrdný.
Hosté nastoupili velmi sebevědomě a od začátku ukazovali, že si přijeli pro tři body. V 8. minutě sklepl Demeter balon Durajkovi, jehož halfvolej z 22 metrů prosvištěl kolem Pinkavy, 0:1. Poté mohl dvakrát skórovat Simr, poprvé ho vychytal Pinkava, podruhé netrefil bránu. My jsme poprvé zahrozili až po půlhodině, hry centr Kunstmüllera poslal Chmelíček ve složité situaci nad. Do poločasu měl zvýšení na kopačce Demeter, po lehkém zaspání Pinkavy se zjevil sám před gólmanem, muže s rukavicemi jen nastřelil.
Tři minuty po pauze už se Simr nemýlil. Je pravdou, že jsme vyhlášeného kanonýra nechávali trestuhodně volného a ten už svoji třetí příležitost využil. V 56. minutě přihrál Demeter Simrovi, který si posunul míč podél Pinkavy, ten ho podrazil, ale penalta se nepískala. Litovat toho hosté nemuseli. Krátce poté vymyslel Demeter další pěkný pas, Vyskočil se opřel do míče a zápas definitivně rozhodl.
V 66. minutě postupoval Simr zleva sám na brankáře, nesobecky nahrál pod sebe a střídající Pokorný napálil balon po několika desítkách sekund na hřišti do břevna, od kterého se odrazil za brankovou čáru. Sudí gól po konzultaci s pomezním uznal. V 69. minutě jsme se dočkali i my, když pěkný centr Doležala proměnil hlavou v gól Chmelíček. V závěru mohl zvýšit Simr a po něm snížit Bureš, oba však nechali vyniknout brankáře.
Vítězství hostujícího celku bylo naprosto zasloužené. Hráči FC Žďas za celý zápas nedokázali najít recept na kvalitu všech řad našeho soupeře. Zklamáním byla také slabá návštěva na derby, kterou navíc téměř z poloviny tvořila hostující fanouškovská ekipa.


Nejlepší hráči: Demeter, Vyskočil, Simr

Libor Smejkal:"Konečně poznávám svůj tým.A nejen, rozdíloví hráči - Robin Demeter a Pavel Simr, ukázali svoji sílu. Hra se zjednodušila a přinesla v derby zasloužený výsledek." 

muži A - MSD sk. D
25. kolo: FC Žďas Žďár nad Sázavou – FC Velké Meziříčí 1:4 (0:1)
 
střelci:

69. Chmelíček - 8. Durajka, 48. Simr, 57. Vyskočil, 66. Pokorný

rozhodčí:

Popelák

sestavy:

FC Žďas - Pinkava – P. Ločárek, Turek, Veselý, Vomela (46. T. Ločárek) – Bureš, Mašek (75. L. Filippi), Doležal, Kunstmüller (79. Jurnečka), Nedvěd – Chmelíček.  

FC VM – Invald – Z. Mucha, P. Mucha, Šimáček, Krejčí – Berka (65. Pokorný), Durajka, Smejkal (71. Souček), Vyskočil (60. Bouček), Demeter – Simr.

karty:

3:3

diváků: 250

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1