Velmez deklasoval Otrokovice

FC Velké Meziříčí - FC Viktoria Otrokovice 7:0 (3:0)

Dnešní utkání 10 kola MSFL začalo za mírného mrholení. I přes tento fakt přišlo na Tržiště slušný počat našich fandů.
Prvních 25 minut utkání bylo jasně pod naší taktovkou, ale bohužel bez gólu. Kluci se velmi málo nabízeli, chyběl pohyb bez míče a neustále jsme hráli do plných. V 25.minutě byl ve vápně faulován Demeter a nařízenou penaltu bez problémů proměnil Mezlík. 33. minuta po narážečce Demeter, Smejkal se dostal k míči Dolejš a bylo 2:0. V 37 minutě poslal do brejku Šimáček Dolejše, ten si poradil se dvěma hráči a bylo 3:0. Do poločasu jsme měli ještě několik šancí, ale zbytek chytl Balažík, nebo šli těsně vedle branky.

Druhý poločas začal, jak ten první skončil. Pro náš tým nezvyklou aktivitou. V 50 minutě po akci Mezlík, Krejčí došlo k centru do vápna a Pavel Simr se štěstím zvýšil na 4:0. V 51 minutě špatně odkopl hostující brankář, míč zachytl Berka, po zpracovaní nahrál dobře rozběhlému Dolejšovi a ten centrem našel Demetera, který netradičně hlavou zvýšil na 5:0. V 63 minutě se po levé straně po přenesení hra Smejkalem uvolnil Demeter, krásně se prosadil ve vápně, kde na zlatém podnose naservíroval míč naběhnuvšímu Mezlíkovi, který střelou k tyči zvýšil na 6:0. V 78 se před vápnem prosadil Smejkal, který poslal přesný centr do vápna na aktivního Dolejše, který dovršil svůj dnešní hatrick 7:0. Hosté v poločase udělali dvojí střídání a tak po odstoupení Juráně dohrávali v deseti hráčích. Dnes si hosté nevytvořili v podstatě žádnou gólovou šanci a tak má brankář Kruba druhé čisté konto.

Nejlepší hráči utkání : Dolejš, Demeter, Smejkal

Vyjádření k utkání trenéra Smejkala : Náš dnešní soupeř působil na hřišti dosti odevzdaně, takže nám usnadnil dnešní vítězství. Zhruba prvních 20 minut jsme hráli bez patřičného pohybu a neustále do plných, chyběl nám pohyb bez míče. Nakopl nás první gól. Pak už to byla z naší strany dobré. Diváci si museli přijít na své, kluci dali hodně gólů a předvedli spoustu pěkných fotbalových akcí.