Velmez dohrával v Hulíně v devíti


SK Spartak Hulín - FC Velké Meziříčí 4:2 (3:1)

V sobotu zajížděl náš tým do Hulína potvrdit stoupající formu, ale opak se stal pravdou. Domácí tým nejlepším svým letošním výkonem nás přehráli ve všech směrech. Navíc v závěru utkání zaúřadoval hlavní rozhodčí, který udělil neoprávněně 2 červené karty.
Od počátku utkání byli velmi aktivní domácí hráči, kteří nás velmi vysoko presovali, napadali a neumožnili nám vůbec rozehrát a dostat se do hry. To vyústilo ve 4 minutě v první gól. Ondřejka poslal dlouhý pas do strany na Postavu, ten si poradil s našimi hráči a poslal do vápna opět na Ondřejku přesný centr, který doklepl míč do prázdné branky. Ve 13 minutě přihrál špatně Demetr, jeho přihrávku dostal domácí Pospíšil, narazil si s Postavou a ten mu míč vrátil na hlavu a ten trefil šibenici Krubovi branky 2:0. Ve 24 minutě nebezpečně vystřelil Laciga, ale Kruba vyrazil na RK. V 28 minutě se dostal do brejku Ondřejka, ale naštěstí přihrál do postavení mimo hru. V 38 minutě přišla první gólová šance našeho týmu, kdy Demeter přenesl křižným centrem míč na Dolejše, ten poslal do šance dobře naběhlého Smejkala, ale ten nepřekonal brankáře domácích. O 3 minuty později našel pěknou kolmicí Smejkal dobře naběhlého Šutu, jeho střelu vyrazil Vogl, ale hlavičkou Simr snížil na 2:1. V 44 minutě vyzkoušel pěknou střelou Postava Krubu. V 45 minutě domácí zesměšnili kombinací na jeden dotek naše hráče a zvýšili po pěkné akci vedení Matouškem na 3:1.
V naší kabině bylo v poločase dusno, ale bohužel došlo jen k mírnému zlepšení. V 48. minutě zlikvidoval Postavuv unik Kruba. V 67 minutě se prokličkoval ve vápně Dolejš, narazil Smejkalovi, ale jeho střela byla zblokována. V 71 minutě domácí špatně odkopli míč, ten získal Dolejš a centr posadil na hlavu Šutovi, který snížil na 3:2. V závěru utkání začali domácí zdržovat, hlavně dlouhým rozehráváním brankáře Vogla na což rozhodčí Slabý reagoval jen slovně. V 81 minutě po našem RK střelu Kriegsmanna vykopával z brankové čáry Laciga. V 86 minutě dostal žlutou kartu kapitán Krejčí za dotaz co to pískáš. V 87 minutě při schrumáži když domácí zahrávali RK  udělil červenou kartu Slabý Demeterovi za provedený souboj a nařídil penaltu, kterou Kruba bravůrně chytl. V 90 minutě při pádu na zem zahrál Krejčí neúmyslně rukou, Slabý mu udělil druhou žlutou a pak červenou kartu a ještě nařídil penaltu, kterou Dvořáček proměnil 4:2.
V závěru utkání udělal z utkání hlavní rozhodčí, který má výstižné jméno z utkání guláš a zadělal tak našemu týmu na pěkné problémy. Bohužel neunesl kritiku na svůj výkon a vykompenzoval si tak svoje sebevědomí tím nejhorším podlým způsobem.


Nejlepší hráči utkání : Laciga, Ondřejka, Postava

Vyjádření trenéra Smejkala :   Bohužel se potvrdilo, že neumíme venku hrát. Dneska nám obrovsky chyběl nemocný Mezlík. Moji hráči předváděli místy utkání až směšný herní výkon, s obrovskou spoustou špatných přihrávek. Udělali sobě i mě velkou ostudu za to co dnes na hřišti předvedli. K výkonu rozhodčího Slabého to co v závěru utkání předvedl se nechci vyjadřovat, doufám, ale že někdo jiný zasáhne.

odkaz na fotogalerii

muži A - MSFL
10. kolo: SK Spartak Hulín - FC Velké Meziříčí 4:2 (3:1)
 
střelci:

4. Ondřejka, 13. Pospíšil, 45. Matoušek, 90. Dvořáček (PK) – 42. Simr, 71. Šuta

rozhodčí:

Slabý, Řezníček, Buček, delegát: Kaláb

sestavy:

Hulín - Vogl – Barcuch, Kostka, Čihal, Laciga - Ondřejka, Dvořáček, Šrom (89. Zlámal), Matoušek – Postava, Pospíšil na lavičce Chytil, Navrátil,Vyskočil – trenér Lehkoživ

FC VM - Kruba – Čermák (60.Puža), Kriegsmann, Šimáček, Krejčí – Dolejš, Berka, Smejkal, Šuta, Demeter – Simr - na lavičce Pokorný, Hlávka, Sysel  -  trenér Smejkal

karty:

Šrom, Vogl - Smejkal, Krejčí
ČK: 87. Demeter, 90. Krejčí

diváků:

105


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1