Velmez dostal čtyři branky, přesto vyhrál


FC Velké Meziříčí - HS Kroměříž 5:4 (3:3)

Za deštivého počasí sehrál Velkomeziříčský A-tým mužů druhé domácí utkaní v MSFL. I na to jak bylo škaredě dorazilo docela dost diváků, kteří se vůbec nenudili.

První poločas začal šancí ve druhé minutě domácí tým, když Dolejšův centr odvracel Šustr na RK. O minutu později vyráží tvrdou střelu Mezlíka opět hostující brankář. Ve 14 minutě po autovém vhazování se rychle z orientoval opět Dolejš, poslal kolmici na rozběhnutého Mezlíka, ten si potáhl míč až do vápna a následná střela těsně minula pravou tyčku. V 19 minutě poslal Smejkal do brejku dobře rozběhlého Demetera, ten vymotal hostujícího obránce a krásným centrem našel Simra a bylo 1:0. Ve 26 minutě si dvojice Demeter, Simr  tuto akci z opakovala a bylo 2:0. Zdálo se že bude po utkání, ale domácí hráči nepochopitelně polevili a začali kupit zbytečné chyby v obranné činnosti. Ve 31minutě nebyl důrazný při odkopu Půža, ztratil míč a po následném centru Neubert snížil na 2:1. V 35 minutě nezachytl náběh Demeter, hosté se dostali do tandemu a z následného centru nikým neatakovaný Neubert vyrovnal na 2:2. Ve 42 minutě poslal Čermák centr na hlavu na úplně volného Šuty a Radim poslal hlavou domácí do vedení 3:2. O minutu později kopali hosté RK, míč přeletěl celé vápno a nikým neatakovaný Stratil trefil výstavní gól když křižná střela přistála pod břevnem Zavadilovi branky 3:3.

Jak už je tradicí tak druhý poločas začal domácí tým laxně. Ve 49 minutě zahrál po rohu hostí ve vápně domácí hráč rukou a nařízenou penaltu Neubert proměnil a zkompletoval tak svůj hatrick 3:4.
Od 50-70 mninuty se na hřišti nic mimořádného nedělo. Domácí se pokoušeli si vytvořit tlak, ale marně. V 74 minutě poslal pěkný centr do vápna Čermák, na míč si naběhl Smejkal a hlavou vyrovnal na 4:4. Tohle byl impuls pro domácí, kteří zvýšili aktivitu, konečně si vytvořili tlak. V 75 minutě poslal pěkný centr do vápna Krejčí, ale míč proletěl jen celým vápnem. V 78 minutě při závaru ve vápně byl faulovám Smejkal a následnou penaltu bez problému proměnil Deméter 5:4. V 84 minutě spálil ještě šanci hlavou Simr. V závěru utkání se nic mimořádného neudálo a tak domácí po druhé v této sezoně doma zvítězili.


Nejlepší hráči utkání  :   Čermák, Krejčí  -  Neubert

Vyjádření trenéra Smejkala: Před utkáním jsem varoval hráče před laxností a upozorňoval, že pýchu předchází pád. Moje slova hráči doslova naplnili. Zbytečně jsme ztratili vedení v zápase a vlastníma hrubýma chybama jsme dostali čtyři zbytečné góly. Musím soupeře pochválit, že utkání po dvou gólech nezabalil. Dneska mě velice mile překvapil svým herním výkonem  mladíček Čermák.


muži A - MSFL
3. kolo: FC Velké Meziříčí - HS Kroměříž 5:4 (3:3)
 
střelci:

20. a 26. Simr, 42. Šuta, 73. Smejkal, 79. Demeter – 31., 35. a 49. Neubert, 45. Stratil

rozhodčí:

Kolář, Orgonik, Dohnálek 

sestavy:

FC VM - Zavadil  -  Čermák, Puža, Šimáček, Krejčí  -  Dolejš, Smejkal (92. Malec), Šuta (82. Souček), Deméter – Simr, Mezlík, na lavičce Krčál, Kruba – trenér Smejkal

Kroměříž - Šustr – Šmerda, Čep, Hynčica, Budín – Hromek (75.Strašák), Stratil (82 Galetka), Netopil, Šteiner – Ferko ( 70.Pavelka), Neubert  na lavičce Látal, Kašík, Oral – trenér Baďura

karty:

Steiner, Stratil

diváků:

275


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1