Velmez dostal od Bohunic čtyři branky

TJ Tatran Bohunice - FC Velké Meziříčí 4:0 (0:0)

Utkání se hrálo za velmi pěkného fotbalového počasí na vzorně připraveném trávníku. První malou šanci si připravili domácí, kteří poslali ve třetí minutě utkání míč do vápna, ale Invald si s centrem lehce poradil. V sedmé minutě vyslali domácí propagační střelu na branku hostů. V 8 minutě přišla první vážnější šance ze strany hostů, kdy Smejkal poslal hlavou míč do běhu na Vyskočila a jeho následný centr ve vápně netrefil dobře postavený Caha. Ten samý hráč dostal do běhu míč v desáté minutě, šel sám na brankáře Bohunic, ale v rozhodujícím okamžiku přestřelil. V tomto okamžiku začali přebírat iniciativu na hřišti hosté, kteří se lepé pohybovali po hřišti a tvořili si šance. Ve 13 minutě hosté zbytečně ztratili míč ve středu hřiště a následnou akci zlikvidoval brankař hostí. V 19 minutě podržel hosty Invald, když chytl střelu z malého vápna po předešlé odrazce. V 28 minutě kopali hosté VPK a Dufek, těsně minul branku Grubra. 31 minutě přišel krásný centr do vápna od Muchy a Caha těsně hlavou minul prázdnou branku Grubra. Ve 33 minutě zbytečně na hranici vápna fauluje Caha, ale následný VPK Invald chytá Fialovi. V závěru poločasu si domácí vytvořili několik slibných šancí z rychlých protiútoků, ale vždy je zastavil praporek pomezního rozhodčího který tímto velmi nepřesným a záměrným posuzením ovlivnil vývoj utkání.
Druhy poločas začali velmi aktivně domácí. Serii několika rohových kopů zakončili v 56 minutě šťasným golem. To byl pro domácí velmi silný impuls. Začali lépe kombinovat, ale hlavně si oproti prvnímu poločasu začali tvořit šance. V 67. Minutě po dlouhém autu do vápna se prosadil nejvyšší hráč Píšek (2:0). V 73 minutě po PK Dufka netrefil v malém vápně P. Mucha míč. V 75 minutě po naši ztrátě míče přišel rychlý protiútok domácích, následné přečíslené a Cupák zvýšil skote na 3:0. V 84 minutě dal z dvoumetrového ofsajdu 4 gól Damborský. Za takto vysokou porážku si mohou hráči Velmezu především sami svou pasívní hrou ve druhé půli. Nutno dodat, že trojice rozhodčích by jim stejně nedala žádnou šanci se dostat do hry.
Vyjádření trenéra Smejkala: Dneska by v Bohunicích nevyhrála ani Sparta Praha. Do předu byly rozdány karty jak má utkání dopadnout. To co předvedli rozhodčí byl výsměch fotbalu. Já se ovšem obrovsky zlobím na vlastní hráče, kteří předvedli velmi solidní první poločas a ve druhém Ti samí hráči ukázali parodii na fotbal. Udělali sobě a hlavně mě velkou ostudu.