Velmez na úvod remizoval s Vrchovinou


FC Velké Meziříčí - SFK Vrchovina 0:0 (0:0)

Do utkání vstoupili aktivněji domácí, kteří zahrávali dva přímé kopy, ale do zakončení se nedostali. V 9. min našel Honza Caha nabíhajícího Pavla Simra, ten však s golmanem Vítkem obstřelil i zadní tyč jeho brány. V 17. min se při obraném zákroku nešťastně zranil Petr Doucha a s poraněným kolenem musel být odvezen do nemocnice. V dalších minutách byli diváci svědky bojovného utkání, ale na obou týmech byl znát úvod jarní sezony a tak se do nebezpečného zakončení ani jeden ze soupeřů nedostával. Ve 32. min si na nebezpečný centr naběhl Skalník, ale s jeho hlavičkou si Roman Invald poradil. Ve 33. min poslal nebezpečný centr do vápna Honza Caha, ale nikdo z našich hráčů na něj nedosáhl. Ve 34. min vystřelil z hranice vápna Hynek Ráček, golman Vítek jeho střelu vyrazil. Ve 36. min pronikl po křídle Smetana L. na jeho přihrávku si naběhl Kolařík, ale jeho zakončení zblokoval Jarda Krejčí. Ve 38. min poslali hosté nebezpečný centr do vápna, ale domácí obrana útočníky do zakončení nepustila. Ve 42. min se prosadil ve vápně hlavou Trojánek, ale bránu netrefil. Ve 44. min se po centru Michala Boučka dostal k zakončení Pavel Simr v záklonu však jeho hlavička postrádal přesnost. A tak poločas skončil bez brankového zakončení.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, obě mužstva předváděli bojovný fotbal plný nasazení, ale chyběla přesnější kombinace a přihrávka. Většinou se týmy uchylovaly k nakopávaným míčům, které však zachytávaly pozorné obranné řady. Ve 48. min vystřelil nebezpečně z 22-ti metrů Michal Bouček, golman Vítek vytlačil jeho střelu na rohový kop. V 51. min se po kombinaci středem hřiště dostal k zakončení Roman Vyskočil, trefil však jen prostředek brány hostů. V 53. min vystřelil nebezpečně z hranice vápna Komínek, Roman Invald jeho střelu vyrazil. V 57. min se dostal k zakončení Vojta Bradáč, bránu však minul. V 65. min poslal pěknou přihrávkou Jarda Krejčí za obranu hostů Michala Boučka, ten hledal nabíhajícího Pavla Simra, Smetana L. však v poslední chvíli míč poslal do bezpečí. V 68. min hledal Jarda Krejčí nabíhajícího Romana Vyskočil, golman Vítek však včasným vyběhnutím našeho hráče do zakončení nepustil. V 82. min kopal Wolker přímý kop, z 25-ti metrů bránu domácích minul. V závěru utkání se již obě mužstva soustředila na bezchybnou defenzivu a tak po 90-ti minutách odcházeli do kabin po bezbrankové remíze, která byla pro oba týmy zasloužená.

Vyjádření trenéra Smejkala:
V úvodních 20-ti minutách jsme byli lepším týmem, po zranění Petra Douchy jsme museli přeskupit naše řady a hosté hru vyrovnali. Ve druhém poločase jsme byli svědky boje o střed hřiště, nám se podařilo během utkání vytvořit si několik nebezpečných situací, které jsme však nedokázali proměnit. Konečná remíza byla nakonec spravedlivá. Vzhledem k rozsáhlé marodce jsem s výsledkem spokojen.

Nejlepší hráči: Jan Šimáček, Lukáš Smetana, Michal Bouček

muži A - MSD sk. D
18. kolo: FC Velké Meziříčí - SFK Vrchovina 0:0 (0:0)
střelci:
rozhodčí:

Kučírek, Křenek, Šula

sestavy:

FC VM – Invald – Bradáč, Krejčí, Šimáček, Bouček – Vyskočil, Souček, Doucha (17. Ráček, 77. Havlíček), Caha (86. Beran), Dufek (68. Pokorný) – Simr na lavičce Simandl trenér Smejkal ml.

SFK Vrchovina – Vítek – Trojánek (68. Šmída), Sodomka R., Urban, Drdla, Smetana L., Kolařík, Sodomka P., Komínek, Skalník (77. Smetana P.), Wolker na lavičce Michálek, Blažíček, Polnický, trenéři Štukhejl, Roháček, Skryja

karty:

Ráček, Pokorný – Sodomka, Urban

diváků: 296

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1