Velmez na závěr sezóny prohrál v Uherském Brodě

ČSK Uherský Brod - FC Velké Meziříčí 1:0 (1:0)

Do zápasu vstoupili lépe domácí. Šlo jim o hodně museli nejméně remizovat, aby si uchovali divizní příslušnost. Bylo to taky na hřišti vidět. Bojovali od první minuty a nás nenechali vůbec nadechnout. Po serii rohových kopů, který jeden málem skončil golem, když domácí hlavičkující hráč těsně minul Simandlovu branku přišel jediný gólový okamžik celého zápasu. Ve 20 minutě vystřelil z 25 m z úhlu domácí Dvořák a bylo 1:0. Při tomto zákroku se zranil Simandl a do branky musel nastoupit Invald. Ve 40 minutě z našeho ojedinělého útoku nacentroval do vápna Dufek, ale střelec Simr minul hlavou branku domácích. My jsme v prvním poločase kazili jednoduché přihrávky a tím pádem jsme soupeře vůbec neohrozili.
Druhý poločas byl z naší strany lepší. Více jsme měli balon na kopačkách , ale to bylo víceméně z naší strany vše. Většina akcí končila špatnou přihrávkou, nebo nepřesnou střelou. Ve druhé půlce jsme si vytvořili 2 gólové pološance, ale všechny byly zakončeny vedle branky. Domácí si víceméně nevytvořili také nic, ale jednogólový náskok z první půle jin na konec stačil. Zápas byl více méně o bojovnosti, moc fotbalovosti v něm nebylo.

Vyjádření trenéra Smejkala: Chtěl jsem, aby si kluci poslední zápas sezony užili, ale oni se spíš trápili. Nešlo nám vůbec nic. Každá druhá přihrávka byla špatně zahraná a a směrem do útoku jsme byli bezzubí. Domácí si za bojovnost vítězství zasloužili.