Velmez padl s Líšní

Velmez padl s Líšní


SK Líšeň - FC Velké Meziříčí 5:0 (2:0)

 

Zápas se hrál na přírodní trávě. Bylo to pro náš tým první  setkání s příírodní trávou po 4 měsících. K zápasu neodcestovala čtveřice hráčů bývalé základní sestavy Simr,Krejčí, Berka, Dufek. Na herním výkonu se to po sléze projevilo. Za to domácí nastoupili se 6 hráči Zbrojovky dle slov Richarda Dostálka, který se byl na své svěřence podívat.
Prvních 10 minut jsme byli na hřišti jako statisti, kteří nedokázali vůbec udržet míč na kopačkách. Až penalta (kterou mimochodem nikdo na hřišti mimo hl. rozhodčího nepochopil za co byla nařízena),  nás probudila ke hře.  Hra se vyrovnala a my jsme předvedli několik pěkných akcí. Ve 24 minutě špatně vyřešil herní situaci Bouček a soupeř se štěstím odrazem od našeho hráče zvýšil na 2:0. Přes to byli domácí pohyblivější a fotbalový.
Druhý poločas začal hned gólem do naší sítě po špatném rozehrání z obrany. Do 75 minuty byla hra zcela vyrovnaná, ale my jsme hráli jen po velké vápno, dál jsme nic nevymysleli. 75 a 73 minutě jsme udělali pro domácí hráče tréninkové kuželky a oni nám dali 2 krásné góly po pěkných kombinacích. Posledních 15 minut se projevila na hráčích únava ze středečního utkání a projevil se fakt, že jsme dohrávali o 10 lidech z důvodu zranění.
Tohle utkání by pro nás mělo být dostatečným varováním před nedělním mistrovským utkáním. Pokud se nebudou dodržovat herní pokyny a taktika těžko se bude vyhrávat a hrát fotbal, který baví samotné hráče a následně diváky.

odkaz na fotogalerii

 

SK Líšeň - FC Velké Meziříčí 5:0 (2:0)

 
střelci:

      

rozhodčí:

  

sestavy:

FC VM – Invald – Mucha Z., Mucha P., Šimáček, Bouček – Pokorný, Durajka, Souček, Smejkal, Vyskočil – Polanský, střídali Simandl, Demeter, Liška

 

karty:

 

diváků:  

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI