Velmez po utkání s Duklou nestačil na Vyškov

MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 3:0 (2:0)

Již třetí těžké utkání během šesti dnů sehrál náš tým v sobotu ve Vyškově. Sice unavení, ale zdravě nabuzení nastoupili kluci k tomuto utkání.
Úvod utkání nám vyšel náramně. Již ve třetí minutě po pěkném prodloužení za obranu od Mezlíka se dostal do samostatného úniku Šuta, toho ve vápně stáhl rukou Jeřábek, který dostal žlutou kartu a nařídil penaltu. Na tu se postavil exekutor Demeter, ale jeho špatnou střelu domácí Klimeš chytil. V 6 minutě poslal Demeter centr do vápna, ale hlavička Mezlíka šla doprostřed branky. Ve 24 minutě přišla první šance domácích, ale střelu Přerovského Kruba chytá. Ve 32 minutě ztratil míč Mezlík, následuje rychlý protiútok a následnou střelu Kruba vyráží, ale pohodlně doráží nikým nehlídaný Sečkář 1:0. Od této chvíle začali na hřišti dominovat domácí. V 35 minutě krásnou střelou z vápna zvyšuje na 2:0 Přerovský. Domácí hráči zvládli dobře konec druhé půle.
Druhý poločas byl v režii domácích. 46 minuta střela Lahodného letěla těsně vedle Krubovi branky. V 57 minutě domácí nedali z malého vápna. O 2 minuty později domácí se opět vyznamenal Kruba. V 63 minutě technická střela Přerovského těsně minula naši branku. V 69 minutě jsme měli po mdlouhé době my šanci. Berka založil protiútok a na konci byla Simrova střela do Klimeše. O minutu později střílí Simr opět, ale vedle branky. V 74 minutě přihrává Simr Demeterovi, ale i ten střílí mimo domácí branku. V 80 minutě jsme ztratili míč ve vápně domácích a po rychlém brejku domácích Němeček zvyšuje na konečných 3:0. Dnešní utkání domácí vyhráli zcela zaslouženě.

Vyjádření trenéra Smejkala:  Prvních 20 minut utkání jsme byli lepším týmem, ale pak přišla daň za středeční pohárové utkání ÚNAVA. Domácí nás pak zcela přehráli a na hřišti dominovali. Náš herní výkon usnadnil domácím vítězství. Pokud za celý zápas takřka nevystřelíte tak se nedá vyhrát.