Velmez pokračuje na domácím hřišti beze ztráty


FC Velké Meziříčí - FC Slovácko B 3:0 (1:0)

K dnešnímu utkání přijel hostující tým posílený o 5 hráčů širšího A týmu prvoligového týmu. Do naším sestavy se vrátil po zranění kapitán Jarda Krejčí a na lavičce byl připravený zkušený Lukáš Berka. Toto vše mělo za následek velmi kvalitní utkání, které se dnes na Tržišti sehrálo.
Od úvodního hvizdu se začalo hrát velmi svižně a ve vysokém tempu. V 5 minutě si Šuta všiml dobře postaveného Demétera a jeho nahrávku Robin zužitkoval ve velmi pěknou střelu k tyči, kterou tak, tak vyrazil výborně chytající Daněk. V 10 minutě Daněk vychytal Simra. Ve 13 minutě si vytvořili první šanci hosté, kdy Ťok, hlavičkoval nad Krubovu branku. Ve střední části prvního poločasu se hra odehrávala mezi vápny bez větších šancí. Ve 39. minutě přišla první gólová paráda z kopačky Robina Demétera, který otevřel skóre utkání z volného přímého kopu pěkným obloukem k tyči přes zeď soupeře. Ve 44 minutě měli ještě jednu šanci hosté, ale Hlúpik trefil těsně vedle.
Druhý poločas začal kupodivu aktivně náš tým. V 54 minutě po RK hlavičkoval do bránícího hráče Simr. V 55 minutě Eda Smejkal po průniku do vápna trefil brankáře hostí. V 57 minutě opět po RK se míč odrazil ke Smejkalovi a ten ránou po víko zvýšil vedení na 2:0. V 67 minutě nás ve vápně přehráli hosté, ale Hlúpík, opět netrefil naši branku. V 73 minutě předvedli pěknou akci naši hráči, ale střela Šuty, šla nad branku hostí. V 79 minutě přišla třetí gólová situace, kdy opět Deméter technickou střelou překonal Daňka. Byl to nádherný gól. V 83 minutě vychytal zázračně domácí Kruba Piteu, který nedál gól hlavou z malého vápna. Závěr utkání si naši kluci už pohlídali a slaví první utkání s nulou.

Nejlepší hráči utkání : Demeter, Šuta  -  Hlúpík

Vyjádření trenéra Smejkala  :   Dneska si přišli diváci na své. Viděli oboustranně výborný technický fotbal. Před mými hráči musím smeknout kšiltofku, protože   splnili všechny taktické pokyny, které jsme si před utkáním řekli. Samozřejmě se projevil i návrat na hřiště srdcaře a kapitána týmu Jardy Krejčího. Za vítězství v dnešním utkání jsem velmi rád.

muži A - MSFL
7. kolo: FC Velké Meziříčí - 1.FC Slovácko B 3:0 (1:0)
 
střelci:

39. a 79. Demeter, 57. Smejkal

rozhodčí:

Běhal, Macrineanu, Hlubinka, delegát: Rabušic

sestavy:

FC VM - Kruba  -  Kriegsmann, Šimáček, Krejčí (84.čermák) – Dolejš, Půža, Smejkal, Šuta (90. Bouček), Demeter – Simr, Mezlík ( 87.Berka)  - na lavičce brankař Zavadil a trenér Smejkal

Slovácko - Daněk Michal -  Suchý, Flasar,Hofman, Michna (Drame) – Ťok, Mareš, Biolek (55.Vinkler), Křivánek (Machalík), - Piteu, Hlůpik – na lavičce brankař Nemrava, trenér Němčický

karty:

Šuta, Krejčí - Flasar, Biolek

diváků:

430


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1