Velmez porazil v přípravě Vrchovinu

Velmez porazil v přípravě Vrchovinu


FC Velké Meziříčí - Vrchovina Nové Město 5:1 (1:0)
branky: 3x Kratochvíl, Smejkal, Simr (PK.)

Sestava: Invald (46.Čermák) – Vyskočil, Šimáček, Puža, Krejčí - Dolejš, Souček (46.Bouček), Šuta, Smejkal, Demeter - Simr (Kratochvíl).

Naše poslední domácí přípravné utkání se hrálo opět ve větrném počasí. V obou týmech se objevili na zkoušku dorostenci. Od počátku utkání jsme nehráli moc dobře. Opět jsme měli problém s přesnou přihrávkou a hlavně zlobil vítr. Kluci místo kombinace na jeden dotek volili osobní souboje a kličky a to bylo příčinou velké ztráty míčů. Zhruba od 30 minuty se vše zjednodušilo, začali jsme využívat křídelní prostory a měli větší držení míče.
Druhý poločas byl již o něčem jiném. Při střídání jsme udělali drobné změny v sestavě. Zpřesnili jsme kombinaci, dávali pěkné kolmé přihrávky a konečně se začalo dařit i střelecky. V prvním poločase jsme pouze dvakrát vystřeli mezi tyče hostující brány. Dařilo se nám i slušně presovat soupeře, takže jsme ho dostávali pod tlak. Každopádně zápas splnil charakter přípravy.


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1