Velmez přidal další jasné vítězství


FK Mutěnice - FC Velké Meziříčí 1:6 (0:2)

Již ve 2 minutě upadl domácí obránce a jeho zaváhání využil Jarda Dufek a prostřelil Horeckého 0:1. Ve 3 min našel Roman Durajka naběhnutého Robina Demetera, ale ten trefil domácího golmana. Ve 4 min pronikl po křídle Holešinský, jeho centr odvrátil Patrik Mucha. V 5 min našel Jarda Dufek z rohového kopu hlavu Pavla Simra, ten mířil jen do tyče domácí brány. V 6 min se dostal k zakončení Holešinský, jeho střelu zblokoval Honza Šimáček. Ve 12 min nebezpečně vystřelil Jarda Krejčí. V 17 min si centr Zdeňka Muchy málem srazil domácí do brány domácí golman. V 19 min vystřelil tvrdě Robin Demeter, trefil nabíhajícího Pavla Simra. Ve 20 min zahrál přímý kop Robin Demeter těsně nad břevno domácí brány. Ve 21 min poslal za obranu pěkný míč Eda Smejkal, střelu Robina Demetera vytlačil domácí golman na rohový kop. Ve 23 min našel Eda Smejkal nabíhajícího Pavla Simra, ten však přihrávku nezpracoval. Ve 25 min Pavel Simr vrátil přihrávku Edovi Smejkalovi, ten Horeckého neprostřelil. Ve 26 min vybídl Robin Demeter k zakončení Jardu Dufka, jeho křižná střela jen těsně minula tyč domácí brány. Ve 28 min se dostal k zakončení Čepil, jeho střelu Honza Šimáček zblokoval. Ve 29 min se po přihrávce od Edy Smejkala uvolnil ve vápně Pavel Simr, z blízka domácího golmana nepřekonal. Ve 30 min pronikl do vápna Holešinský, přihrávkou našel nabíhajícího Koštuříka, ten z malého vápna bránu překopl. Ve 32 min zabránil Honza Šimáček skluzem v zakončení Čepilovi. Ve 33 min se domácí dožadovali pokutového po údajné ruce, rozhodčí však porušení pravidel nezaznamenal. Ve 39 min našel Roman Durajka ve vápně Pavla Simra, tes se obtočil kolem obránce a prostřelil Horeckého 0:2. Ve 45 min se dostal k zakončení Koštuřík, střelu P. Mucha zblokoval. A tak odcházeli do kabin spokojenější hosté, kteří z mnoha šancí dvě proměnili.

Úvod do druhého poločasu patřil opět hostům, dobře se na těžkém terénu pohybovali, přesně kombinovali a využívali křídelní prostory k rychlým atakům. Ve 49 min se dostali do nebezpečného zakončení domácí, Čepil bránu přestřelil. V 51 min našel Zdeněk Mucha za obranou Pavla Simra a ten prokázal své střelecké schopnosti 0:3. V 54 min našel Jarda Krejčí nabíhajícího Robina Demetera a ten střelou mezi nohy Horeckého upravil na 0:4. V 61 min vystřelil Pavel Simr po centru Jardy Dufka, domácí golman vytlačil střelu na rohový kop. V 65 min si na centr Edy Smejkala naskočil Patrik Mucha a hlavou zvýšil na 0:5. V 71 min se protáhl po křídle Jarda Dufek, předložil míč Edovi Smejkalovi a ten doklepl do prázdné brány 0:6. Hosté postupně prostřídali a utkání v poklidu dohrávali. V závěru utkání se domácí snažili alespoň o střelení čestného gólu. V 82 min se uvolnil Benešovský, našel volného Koštuříka a ten trefil odkrytou bránu 1:6. Další střely domácích hráčů však bránu minuly, a když se v 87 min nepovedla patička Patrika Pokorného zápas skončil zaslouženým vítězstvím hostů.

Vyjádření trenéra Smejkala: Na těžkém terénu jsme byli svědky kvalitního divizního utkání. Rychlá branka naše hráče uklidnila, škoda jen zahozených šancí v prvním poločase. Druhý poločas jsme již měli pod kontrolou a po 6-té brance v domácí síti naši hráči zvolnili a umožnili domácím korigovat výsledek. Poděkování patří všem hráčům a také našim fanouškům.

Nejlepší hráči: Koštuřík – Durajka, Simr


muži A - MSD sk. D
7. kolo: FK Mutěnice - FC Velké Meziříčí 1:6 (0:2)
střelci:

82. Koštuřík – 2. Dufek, 39. a 51. Simr, 54. Demeter, 65. Mucha P., 71. Smejkal

rozhodčí:

Slavík, Handlíř, Trigas

sestavy:

FK Mutěnice – Horecký – Trávník, Čepil (67. Lamáček), Kupčík, Chromeček (46. Benešovský), Vydařilý, Koštuřík, Holešinský, Koplík, Hromek (57. Bíza), Závorka, na lavičce Pavelka, Varmuža, Šupa, trenér Zemánek

FC VM – Invald – Mucha Z., Mucha P., Šimáček, Krejčí – Dufek (81. Vyskočil), Smejkal, Berka (72. Havlíček), Durajka, Demeter – Simr (65. Pokorný), na lavičce Simandl trenér Smejkal

karty:

Benešovský

diváků: 253

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1