Velmez prohrál v Břeclavi


MSK Břeclav - FC Velké Meziříčí 1:0 (1:0)

Do utkání lépe vstoupili hosté, měli míč pod kontrolou, pronikali po křídlech, ale chyběla přesná finální přihrávka. Domácí se zatáhli před vlastní pokutové území a čekali, s čím na ně soupeř vyrukuje. V 5. min odcentroval Petr Dolejš, před bránou byl přistrčen Víťa Kratochvíl a tak se do zakončení nedostal. V 7. min našel Víťa Kratochvíl nabíhajícího Robina Demetera, ten se uvolnil a od brankové čáry hledal Radima Šutu, domácí obrana dostala míč do bezpečí. Ve 13. min pronikl po křídle do vápna Robin Demeter, jeho střelu z úhlu zblokovali domácí na rohový kop. V 16. min to byl opět Robin Demeter, který se protáhl kolem domácích obránců, ale před bránou nikoho ze spoluhráčů nenašel. Domácí poprvé zahrozili až v 18. min kdy po přihrávce Pospiše se objevil osamocený Carvalho, Roman Invald jeho střelu vyrazil. Ve 22. min našel Carvalho nabíhajícího Košuta, jeho střela šla vedle tyče hostující brány. Ve 24. min byl na hranici vápna faulován Petr Dolejš, přímý kop rozehrál Robin Demeter, k odvrácenému míči se dostal Radim Šuta, domácí bránu však vysoko přestřelil. Ve 31. min nebezpečně vystřelil Simandl, zadní tyč jen těsně minul. Ve 33. min vystřelil z úhlu Robin Demeter, Prokop jeho střelu vyrazil. Ve 36. min rozehráli po faulu Jardy Krejčího domácí přímý kop, střelu Simandla golman hostů zachytil. Ve 37. vystřeli z hranice vápna Radim Šuta, Prokop vyrazil míč před sebe, z hostů se však k míči nikdo nedostal. Ve 38. min trefil při odkopu míč Patrik Mucha domácího útočníka, míč se odrazil k Pospišovi a ten přeloboval Romana Invalda 1:0. Ve 40. min zahrál po faulu na Radima Šutu přímý volný kop Robin Demeter, s jeho střelou přes zeď neměl Prokop větší problém a tak odcházeli do kabin, po šťastném gólu, spokojenější domácí.
Ve druhém poločase hrstka diváků moc fotbalové krásy neviděla. Domácí pozorně bránili a hosté moc fotbalové krásy nepředvedli. V 53. min se před Romanem Invaldem objevil Levai, ale na hostujícího golmana nevyzrál. V 55. min po přihrávce Pospiše nebezpečně vystřelil Šenkeřík, Roman Invald jeho pokus vyrazil na rohový kop. V 56. min nebezpečně vystřelil znovu Šenkeřík, golman hostů byl však pozorný. V 60. min se po přihrávce od Víti Kratochvíla dostal k zakončení Robin Demeter, ale trefil jen náruč domácího golmana. V 64. min nebezpečně vystřelil Radim Šuta, Prokop jeho střelu zachytil. V 75. min našel Robin Demeter ve vápně Pavla Simra, ten však domácího golmana neprostřelil. V závěru utkání už domácí hosty do větší šance nepustili a tak si připsali tři šťastné body.
Vyjádření trenéra Smejkala: Za dnešní neherní, alibistický  fotbalový výkon, by si měla většina našich hráčů sáhnout do svého svědomí a pak se omluvit výborně fandícím divákům. Gól jsme dostali opět z naši pravidelné chyby během utkání na, kterou vždy upozorňuji. Někteří jedinci by si měli uvědomit, že fotbal je kolektivní hra. Pokud si nejsme schopni za celý zápas vytvořit  gólovou šanci tak si nezasloužíme nic jiného než prohrát. Náš důraz před brankou domácích byl nulový.

muži A - MSFL
10. kolo: MSK Břeclav - FC Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
 
střelci:

38. Pospiš

rozhodčí:

Priesol, Mikeska, Vrťo

sestavy:

MSK Břeclav – Prokop – Košut, Klusák, Simandl, Paděra, Pospiš, Levai (68. Jurčík), Carvalho (90. Sycha) Šenkeřík (80. Matheus), Fojtík, Dvořák na lavičce Svoboda, Lapin, Wallisch, Bohunský, trenér Dvořák

FC VM – Invald – Vyskočil (56. Mucha Z.), Mucha P., Šimáček, Krejčí – Dolejš (86. Dufek), Smejkal, Berka, Šuta, Demeter – Kratochvíl (62. Simr) na lavičce Pokorný a Simandl, trenér Smejkal   

karty:

Simandl, Pospiš, Fojtík, Dvořák - Krejčí  

diváků:

150


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

mistrovské utkání muži B 17. kolo:
SK Kouty - FC Velké Meziříčí B 4:1 (2:0)
branka: Pech
ČK: Halámek

mistrovské utkání muži A 21. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
branky: 2x Simr, Dolejš

mistrovské utkání muži B 15. kolo:
SK Přibyslav - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:1)
branky: Komínek, Pech, Mužátko

Příští zápas

Datum: 22.4.2018
muži A - TJ Valašské Meziříčí (10:15)

Datum: 22.4.2018
muži B - TJ Nová Ves (14:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI