Velmez prohrál v Chrudimi 3:0

Chrudim - FC Velké Meziříčí 3:0 (1:0)

V sobotu 6. února odehrál svůj druhý zápas v přípravě Á tým mužů FC VM. Hrálo se v Chrudimi s místním účastníkem ČFL, který je po podzimní části na druhém místě s ambicemi na postup do II. Ligy a prohrálo se 3:0. Z různých důvodů odcestovalo na zápas pouze 13 hráčů (6 omluvenek!) včetně nadějného dorostence Krčála. První poločas se odehrával ve středu pole s jednou velkou šancí na každé straně, kdy se předvedli oba brankáři. Domácí ale udeřili ze standardní situace, když nastřelený míč poslal z malého vápna za záda Simandla jeden z domácích, poločas tedy skončil 1:0. Do druhé půle poslal domácí trenér na hřiště novou jedenáctku a tento fakt se projevil v celém druhém poločase. Domácí měli stálou převahu, po centru a opět jedné standardce upravili stav na konečných 3:0. Hráči FC VM měli také náznaky, ale vše končilo u vápna soupeře.