Velmez prohrál v Hlučíně gólém v závěru utkání


FC Hlučín - FC Velké Meziříčí 1:0 (0:0)

Do zhruba 250 km vzdáleného Hlučína odjížděli ve středu naši kluci na vložený středeční utkání. Hrálo se za velmi pěkného slunečného počasí na perfektně připraveném hřišti nadměrných rozměrů.
Naši kluci nastoupili v rozestavení  4-4-2 se záměrem eliminovat náběhy domácích hráčů. V 5 minutě se zrodila první šance domácíh, kdy střela z 25 m skončila těsně vedle tyče Krubovi branky.  V 10 minutě předvedli domácí svoji zbraň, kdy nakopli míč za obranu, neběhnuvší  hráč odcentroval a nebezpečná hlavička skončila nad naší brankou. Ve 13 minutě přišla první šance našich hráčů, kdy do vápna poslal pěkný centr  Deméter a Simr hlavou minul domácí branku. V 15 minutě udělal hrubku Kriegsmann, poslal hlavou malou domů, ale dobře vyběhlý Kruba akci zlikvidoval a následná střela z odraženého míče těsně minula naši bránu. V 25 minutě Šimáček poslal pěkný centr na rozběhnutého Dolejše, ten potáhl míč k vápnu a na následný centr si naběhl Kriegsmann a trefil bohužel hlavou břevno Hamplovi branky. V 31 minutě po ose Mezlík, Demeter, Simr vznikla pěkná akce a posledně jmenovaný hlavou zakončoval opět vedle. V 35 minutě opět po centru Demetera Simr hlavou těsně vedle brankové tyče. Ve 44 minutě zlikvidoval nebezpečný PVK Kruba.
Druhý poločas začal mírným náporem domácích. V 55 minutě se opět vyznamenal Kruba, který vyrazil jistý gól na břevno a následně odkopl míč do bezpečí Šimáček. V 58 minutě nás domací vykombinovali, ale střela skončila jen na tyčce naší branky. V 65 minutě zahrával z 20 metrů VPK Deméter, ale překopl branku domácích. V 70 minutě našel Souček Simra, ten pohotově vyslal do brejku Dolejše, ale jeho střelu zblokoval domácí obránce. V 74 minutě po faulu na Simra, který výjimečně sudí Vostrejš  odpískal kopal Šuta z dobré vzdálenosti VPK, ale golman Hampl jeho střelu zlikvidoval. V 78 minutě nás pro změnu opět vykombinovali domácí, ale v poslední chvíli střelu zblokoval Souček. V 88 minutě přišel jediný gól utkání kdy domácí Hudeczek vstřelil ze 30 metrů, střela tečovala našeho hráče a pak zapadla za Krubu. Bohužel to byl hořký konec tohoto utkání, kdy si naši kluci určitě remízu zasloužili.

Nejlepší hráči utkání : Badalyan,  Szotkovski – Kruba

Vyjádření trenéra Smejkala  :  I přes prohru musím dneska kluky pochválit. Zápas odbojovali a nechali na hřišti všechno. Obranu dneska výborně slovně řídil Honza Šimáček. Domácí tým si ve druhé půli vytvořil více gólových šanci. Dnes jsme měli k bodu velice blízko, ale osud rozhodl jinak. K rozhodčím se radši vyjadřovat nebudu.


sestřih utkání

muži A - MSFL
15. kolo: FC Hlučín - FC Velké Meziříčí 1:0 (0:0)
 
střelci:

88. Hudeczek

rozhodčí:

Vostrejš, Líkař, Bureš

sestavy:

HLučín - Hampel -  Massaniec, Heinik (64Sasín),Žižka, Foltýn – Badalyan, Dostál, Hudeczek, Lukáš –Štefek (32Galvas), Szotkowski  na lavičce Fišer,Krejčí, Hlaváč   trenér Valachovič

FC VM - Kruba – Puža (64. Souček), Šimáček, Kriegsmann, Čermák – Dolejš, Smejkal, Šuta, Demeter – Simr, Mezlík (80. Bouček)  - na lavičce Krčál, Zavadil a trenér Smejkal

karty:

 

diváků:

140


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI