Velmez prohrál ve Vyškově


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 2:0 (1:0)

Zápas ve Vyškově se hrál za krásného podzimního slunečného počasí. Hned od prvních minut převzalo taktovku domácí mužstvo, které po celý zápas určovalo tempo hry. Ve 4 minutě otevřel účet Novotný, který dorazil míč po přímém kopu do naši branky. Simandl míč po zdařele kopnutém PK tak, tak vyrazil, ale naši obránci zůstali civět. Gól domácí tak povzbudil, že nám míč půjčoval jen sporadicky. Když už jsme se k nějaké kombinaci dostali, tak jsme hned o míč přišli, protože jsme si buď nepřihráli, nebo nakopli míč na obsazeného hráče. V 19 minutě zaběhl za naši obranu Novotný, udělal si s míčem co potřeboval, ale vystřeli naštěstí hodně vysoko nad Simandlovu branku. Ve 24 minutě přišla naše první šance, ale Simrovu střelu z vápna po pěkném centru Dufka, domácí Kollár vyrazil na rohový kop. Ve 33 minutě po rychlém protiútoku domácích náš brankář vyrazil na rohový kop technickou lobovanou střelu. Ve 39 minutě skončil centr našeho Jardy Krejčího těsně nad brankou.

Do druhého poločasu jsme nastoupili do zápasu s tím, že musíme hlavně zlepšit přesnost přihrávek a přidat na lepší kombinaci a pohybu. To se nám však vůbec nepovedlo a nadále tempo hry určovali domácí. V 47 Vyškoví zahodili vyloženou gólovku, když domácí hráč po centru do vápna nikým nekrytý z našeho malého vápna přestřelil branku Simandla. Ve 49 minutě hlavičkoval Němec do náruče Kollára. V 53 minutě jsme měli k dispozici volný přímý kop z hranice vápna po faulu na pronikajícího krejčího, ale Jarda Dufek trefil jen zeď domácích. V 56 minutě bravurně vyrazil střelu po roh. Kopu Simandl. V 60 minutě opět Simandl likviduje bravurně kopnutý volný přímý kop. Naši hráči se trápili a nebyli schopni vůbec žádné kloudné kombinace. V 63 minutě po rychlém protiútoku domácích zasáhl ve vápně Honza Šimáček a rozhodčí nařídil penaltu, kterou Hodinář proměnil. V tom momentě bylo definitivně po jiskřičce naděje, alespoň srovnat utkání na remízu. Hostující trenér sáhl ke střídaní a pustil do hry postupně všechny náhradníky. Obraz hry se až do konce utkání nezměníl a domácí hráči zaslouženě vyhráli. Negativem utkání bylo zranění Součka v 82 minutě (následně pak musel střídat), kdy rozhodčí Gloser skluz s podrážkou nahoru neocenil ani kartou).

Vyjádření trenéra Smejkala: Dnes nás Vyškov přehrál ve všech individuelních a herních činnostech. Domáci hráči měli daleko větší vůli po vítězství což dávali najevo hlavně pohybem po hřišti . My jsme kazili i ty nejjednodušší přihrávky a bez toho nejde kombinovat. Dnes jsme předvedli náš vůbec nejhorší výkon v této sezoně. Kritiku snese pouze výkon brankáře Simandla.

Nejlepší hráči : Machálek, Novotný - Simandl

muži A - MSD sk. D
8. kolo: MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 2:0 (1:0)
střelci: 4. Novotný, 63. Hodinář
rozhodčí:

Gloser, Růžička, Gasnárek M.

sestavy:

Vyškov - Kollár - Hodinář, Schindler, Žoček, Machálek (81. Pálla) – Hradil(86. Urbančok), Baričíák, Novotný (Smutný), Kucharčuk – Vrána, Novotný

FC VM – Simandl – Mucha Z., Souček, Šimáček (84. Vítek), Bouček – Dufek, Krejčí, Smejkal (67. Bradáč), Němec (79. Beran), Vyskočil (85. Caha) – Simr

karty:

Živný – Krejčí, Šimáček

diváků: 180

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI