Velmez v derby porazil Polnou

Velmez v derby porazil Polnou


FC Velké Meziříčí – TJ Slavoj Polná 2:0 (2:0)

Dohrávku 18. kola hrál náš A tým na domácí půdě za velmi slunného počasí. Po dobrém výkonu ve Žďáře chtěli naši hráči předvést podobný výkon i proti Polné.
Na začátku utkání v 6. minutě Krejčí poslal dlouhý centr do vápna na Simra, ale tomu chyběly centimetry k hlavičce. O tři minuty později se dostal do dobré šance Fadrný, ale míč mu na poslední chvíli uskočil. Ve 20. minutě po krásné kombinaci Simra s Demeterem, postupoval sám druhý jmenovaný z boční strany na bránu, ale k zakončení mu chyběla přesnost, kdy poslal jen míč do náručí brankáře Skočdopole. Ve 25. minutě si nerozuměli Demeter s Krejčím, kdy jim sebral míč Fadrný, který střílel těsně vedle tyče. O minutu později ztratil míč na půlce Amara, následně získal míč Simr, který vyslal kolmicí do brejku Edu Smejkala, který si míč potáhl a poté poslal krásný načechraný míč do vápna na úplně osamoceného Demetera, který z prvé poslal nechytatelný míč na zadní tyč, 1:0. Ve 27. minutě brankář Invald zneškodnil naprosto v gólové šanci na dvakrát Kavku. Ve 31. minutě poslal Eda Smejkal dlouhý míč do vápna na Simra, ale tomu se v dobré pozici nepovedlo zakončit. Ve 41. minutě se objevil v obrovské šanci Bouček, který jen přestřelil bránu. Ve 43. minutě poslal Krejčí centr do vápna, kde našel P. Muchu a ten krásnou hlavičkou poslal míč na zadní tyč a odtud se míč odrazil k nabíhajícímu Simrovi, který dělovkou poslal míč pod břevno, 2:0.
Na začátku druhého poločasu poslali hosté krásný centr do vápna domácích, ale nikdo z hostů nedokázal zareagovat. V 58. minutě po autovém vhazování se dostal do dobré šance Demeter, ale jeho střela byla na poslední chvíli zblokována na roh. V 61. minutě Invald vytáhl skvělým reflexem hlavičku Kavky. V 73. minutě jsme zahráli špatný PVK a z toho vznikl rychlý protiútok, který naštěstí hosté špatně vyřešili. V závěru zápasu jsme spíše hlídali výsledek a Polná se snažila o s korigování utkání.
Vyjádření trenéra Smejkala: Dnešní zápas byl po herní stránce jeden z našich nejhorších výkonů. Vytěžili jsme z minima maximum. Soupeř hrál a my stříleli góly. Pozitivum na dnešním výkonu jsou pouze tři body.

Nejlepší hráči: Invald – Šuta, Kavka

odkaz na fotogalerii

muži A - MSD sk. D
17. kolo: FC Velké Meziříčí – TJ Slavoj Polná 2:0 (2:0)
 
střelci:

26. Demeter, 43. Simr

rozhodčí:

Reich – Kůrka, Fridrichovský

sestavy:

FC VM – Invald – Mucha Z., Mucha P., Šimáček, Krejčí – Bouček (59. Vyskočil), Durajka, Berka (80. Souček), Smejkal (75. Pokorný), Demeter – Simr, na lavičce Simandl, trenér Smejkal

 

Slavoj Polná – Skočdopole - Kriegsmann, Caha, Šuta, Pražák, Hron, Válek, Kavka, Amara, Klíma (74. Lančarič), Fadrný, na lavičce Šimek, Holub, Vavroušek, trenér Kaplan

karty:

Mucha P., Krejčí

diváků: 260

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

mistrovské utkání muži B 17. kolo:
SK Kouty - FC Velké Meziříčí B 4:1 (2:0)
branka: Pech
ČK: Halámek

mistrovské utkání muži A 21. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
branky: 2x Simr, Dolejš

mistrovské utkání muži B 15. kolo:
SK Přibyslav - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:1)
branky: Komínek, Pech, Mužátko

Příští zápas

Datum: 22.4.2018
muži A - TJ Valašské Meziříčí (10:15)

Datum: 22.4.2018
muži B - TJ Nová Ves (14:00)

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI