Velmez vyhrál i třetí domácí utkání

Velmez vyhrál i třetí domácí utkání


FC Velké Meziříčí - HFK Olomouc 3:1 (2:0)

Za velmi teplého počasí na dobře připraveném hřišti se v neděli dopoledne sehrálo poslední utkání 5 kola MSFL. Čekali jsme, že domácí zalezou na vlastní polovinu a budou čekat na brejky.  Již v 7 minutě utkání se dostali ke střele hosté, ale střelu bravůrně zlikvidoval brankář Krůba. V 11 minutě vyslal Půža do brejku Dolejše, ale ten vystřelil vysoko nad branku. V 16 minutě předvedli pěknou kombinaci hosté, ale střela skončila nad naší brankou. V 21 minutě opět střela po RK nad naši branku. V 27 minutě jsme předvedli konečně kloudnou kombinaci na jeden dotek Demeter, Dolejš, Mezlík a posledně jmenovaný dorážel ve vápně a bylo 1:0. V 38 minutě po centru Demetera vychytal Simra brankář Mucha. Ve 40 minutě po nejkrásnější kombinaci zápasu na jeden dotek mezi Demeterem a Mezlíkem došlo k centru na Dolejše a ten se hlavou nemýlil 2 : 0.

V 50 minutě prošel centr hostí celým vápnem, kdy ho zastavila až tyčka. V 55 minutě se prosadil ve vápně Simr, obešel několik hráčů, míč naservíroval Mezlíkovi, ale jeho střelu tak, tak varazil golman hostí. V 60 minutě po brejku Demetera a následném centru na Mezlíka skončil míč v síti, ale hlavní rozhodčí ho neuznal pro údajný faul. V 61 minutě se opět blýskl pěkným zákrokem po střele hostí domácí brankář. V 65 minutě zahrával VPK Dolejš. Na centr si výborně naskočil Kriegsman a hlavou zvýšil na 3:0. V 70 minutě si opět se střelou z úhlu poradil Kruba. V 74 minutě se dočkali hosté, kdy po PVK prošel centr do vápna, naši nedůrazně hlavičkovali a na odražený míč si naskočil Pyclik a bylo 3:1. V 76 minutě po centru Dolejše vychytal Simra opět Mucha. V 83 minutě hosté orazítkovali břevno naší branky. V 86 minutě se dostal do velké šance Dolejš, ale jeho centr chytá Mucha.


Nejlepší hráči utkání: Kruba, Dolejš  -  Mucha

Vyjádření trenéra Smejkala: Věděli jsme, že dnešní zápas bude boj o to vstřelit co nejdříve gól. To se nám sice podařilo, ale s herním výkonem nejsem spokojen. Hráli jsme zbytečně složitě na moc doteků, chyběli nám centry na rozběhlé hráče. Chyběl nám i lepší pohyb bez míče. Za to, že jsme utkání vyhráli, jsem samozřejmě šťastný.

odkaz na fotogalerii

muži A - MSFL
5. kolo: FC Velké Meziříčí - HFK Olomouc 3:1 (2:0)
 
střelci:

27. Mezlík, 40. Dolejš, 65. Kriegsmann -  70. Pyclik

rozhodčí:

Mikula, Hanák, Buček, Delegát: Peřinka

sestavy:

FC VM - Kruba – Půža (71. Bouček), Kriegsmann, Šimáček, Čermák – Dolejš, Šuta, Smejkal (88. Krčál), Demeter – Mezlík (63. Souček), Simr – na lavičce Zavadil, trenér Smejkal

Olomouc - Mucha – Buček (70.Vodička), Bořil, Řehák, Marek – Kostorek (39. Vychodil), Pyclik, Krumpolc, Přikryl – Pezzotti (80. Wolf), Horka  na lavičce Snášel, trenér Derco

karty:

Šuta - Řehák

diváků:

502


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI