Velmez vyhrál i ve Zlíně


FC Fastav Zlin B - FC Velké Meziříčí 0:1 (0:0)

K našemu druhému mistrovskému utkání v MSFL jsme zajížděli na ligový stadion do Zlína. Na zápas s námi odjela čerstvá posila z Velké Bíteše Víťa Kratochvíl. Domácí tým byl pro nás velká neznámá a zároveň velká výzva si zahrát na ligovém trávníku.
První poločas jsme začali velmi aktivně a už ve 3. minutě zahrávali první rohový kop, který domácí bez problémů odvrátili. V 7. minutě poslal pěkný centr do vápna Demeter, ale Simr na něj nedosáhl. V 8. Minutě po ose Bouček-Dolejš opět hlavičkuje Simr těsně vedle branky domácích. Ve 12 minutě likviduje nebezpečný centr Invald. Ve 13 m. hlavičkuje po centru Berky Simr do náruče domácího brankáře Švece. V 16 min. se blýskne pěkným zákrokem Invald, když chytl střelu z 20 m. Ve 20-23 minutě přijdou naše 2 rohové kopy bez většího vzruchu.Ve 24 minutě kopou domácí první RK (signal), mič proletěl jen našim brankovištěm. V 25 min. centruje opět Dolejš, Simr netrefil branku. V 26 minutě přijde největší šance domácích, kdy Motal těsně minul naši tyčku Invaldovi branky. V 29 minutě rychlá akce Jardy Krejčího po levé straně a následné zakončení Demetera do protihráče. V 37. Min. signal po rohu zakončuje Mucha těsně vedle. Ve 41 minutě zakončuje pěknou střelu Demeter těsně vedle tyče domácího Švece.
Jak skončil první poločas tak začal druhý a to velkou aktivitou našeho týmu. Ve 49 minutě po centru dobře se uvolnívšího Dolejše Pavel Simr netrefil branku z malého vápna. O minutu později z levé strany minul šibenici branky Demeter. V 53 minutě založili rychlý protiútok domácí, přečíslili náš tým, ale netrefili branku. V 57 minutě po centru Durajky nedal Simr gól hlavou z úhlu na malém vápně. V 59 minutě domácí Koller po rohu netrefil branku hostů. V 66 minutě po rychlém protiútoku Dolejše a následném přenesení hry na Demetera ,Robin těsně přestřelil branku. V 72 minutě kolmá přihrávka do vápna od Smejkala na Simra, ale Pavlovi se ve slibné situaci zakončit nepodařilo. V 80 minutě přišla jediná gólová akce utkání ,kdy Peťa Dolejš si navedl míč na vápno a pěknou křižnou střelou levou nohou překonal dobře chytajícího domácího brankáře Švece. V závěru utkání  jsme nedovolili žádný závěrečný tlak domácím.
Vyjádření trenéra Smejkala :   Za předvedený herní výkon v dnešním utkání si myslím, že jsme po zásluze získali tři body. Kluci dobře presovali, vyhrávali osobní souboje a myslím si, že i po fyzické stránce jsme byli o něco lepší než domácí tým. Škoda jen, že jsme z tolika šanci dali jen jeden gól a až v samotném závěru. Velkou pochvalu zaslouží naši fanoušci, kteří nám neúnavně fandili po celý zápas. K dobré úrovni zápasu přispěl i trojlístek dobře pískajících rozhodčích.

muži A - MSFL
2. kolo: FC Fastav Zlín - FC Velké Meziříčí 0:1 (0:0)
 
střelci:

80. Dolejš

rozhodčí:

Černý – Drozdy,Kolář

sestavy:

Zlín - Švec - Vašulka (58. Polomík), Hubáček, Malý, Višněvský – Bartolomeu (62. Masař), Koller, Motal, Hlobil – Chwaszcz, Hradil (83. Bačo) – trenér Červenka

FC VM - Invald  -  Bouček, Šimáček, Mucha P., Krejčí  - Dolejš (87. Vyskočil), Berka, Smejkal (86. Kratochvíl), Durajka (85. Pokorný), Demeter - Simr - trenér Smejkal

karty:

Hubáček, Bačo

diváků:  

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1