Velmez vyhrál v Blansku


FK Blansko - FC Velké Meziříčí 1:2 (0:0)

Zápas se předehrával ve středu 31.5.2017 v 18 hodin na velmi kvalitním hřišti v Blansku. My jsme přijeli k zápasu bez mnoha marodů a vyloučených hráčů.
Zápas začal aktivitou domácích, kdy ve 2 minutě nastřelil Kučera tyč Krubovi branky. V 8 minutě jsme zahrávali VPK míč se odrazil ke Kringsmanovi, ale ten to nečekal a slabou střelu poslal do náručí Flodera. V prvním poločase se nic vážnějšího neodehrálo, zápas se hrál v pouťovém tempu. Domácí byli aktivnější a lépe se pohybovali bez míče, takže po celý poločas byli jak v předu tak v zadu v přesile.
Do druhého poločasu jsme museli udělat hned změnu v sestavě a vystřídat zraněného Jakuba Čermáka. V 59 minutě poslal ostrý centr do vápna Deméter, ale vše vyřešil Floder. V 62 minutě došlo u našich hráčů, ke ztrátě míče, domácí provedli rychlý brejk z levé strany, kde zaspal obránce Bouček a po hezké akci otevřeli skóre 1:0. Naši hráči se nevzdali a trochu po inkasovaném gólu zvýšili tempo. V 75 minutě poslal opět do vápna centr Demeter, na míč si naběhl Liška, ten byl faulován Píškem a nařízenou penaltu proměnil Deméter. Velmi aktívní Liška a Krčál donutili k chybovat domácí hráče. V 86. Minutě poslal krásný centr Smejkal na rozběhnutého Demétera, ten potáhl míč k vápnu a přesným centrem donutil k vlastnímu gólu domácího hráče, kterého výborně presoval Krčál. V 88 minutě byl po faulu na Pokorného vyloučen domácí Kučera a o minutu později za faul vyloučen náš Miloš Kriegsmann.
Vyjádření trenéra Smejkala : Zápas byl odehrán v pouťovém tempu, ani jednomu týmu o nic nešlo. Domácí tým byl přesto běhavější a více na míči. Za nás hru oživili Krčál a hlavně Liška. Výhra mě samozřejmě potěšila.

nejlepší hráči: Píšek - Smejkal, Demeter

muži A - MSFL
29. kolo: FK Blansko - FC Velké Meziříčí 1:2 (0:0)
 
střelci:

Demeter (PK), vlastní

rozhodčí:

Nováček, Dohnálek, Galář, Delegát: Brtníček

sestavy:

Blansko - Floder – Pišek, Hanuš, Kolařík, Duda – Šplíchal, Kratochvíl, Chloupek, Kučera – Stehlík, Koláček  - na lavičece Flek, Trtílek, Gromský – trenér Zbořil

FC VM - Kruba – Čermák J. (45. Bouček), Šimáček, Mucha, Kriegsman – Pokorný, Berka (58.Krčál), Demeter, Šuta, Smejkal – Simr (61.Liška) – na lavičce Čermák P., trenér Smejkal

karty:

ČK: Kriegsmann

diváků:

225

 


<< zpět

Novinky

Mol cup 1.kolo:
Ždírec nad Doubravou - FC Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
ČK: Mezlík

přátelské utkání muži B:
FC Velké Meziříčí B - SFK Vrchovina B 3:1
branky: Nevoral, Svoboda, Crkal

přátelské utkání muži A:
FC Velké Meziříčí - FC Vysočina Jihlava 1:2 (0:0)
branka: Krčál

přátelské utkání muži B:
FC Budišov-Nárameč - FC Velké Meziříčí 5:0

přátelské utkání muži A:
FC Moravský Krumlov - FC Velké Meziříčí 5:2 (1:1)
branky: Mezlík, Dolejš

Příští zápas

Datum: 5.8.2017
FC Hlučín - muži A (15:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI