Velmez vyhrál v Blansku

Velmez vyhrál v Blansku


FK Blansko - FC Velké Meziříčí 0:2 (0:1)

Zápas se hrál na výborně připraveném trávníku, který byl zkrápěn drobným deštěm.  Hosté začali velmi aktivně a hned v 7 minutě byl nedovoleně zastaven Demeter, který rozehrál přímý kop, míč se odrazil ke Krejčímu, ale jeho bomba minula branku. V 9 minutě hosté předvedli učebnicovou kombinaci na jeden dotek po levé straně po ose Krejčí, Durajka, Demeter posledně jmenovaný poslal krásný centr na nabíhajícího Simr a ten se nemýlil.  O minutu později Robin našel ve vápně Smejkala, ten si zpracoval míč, obešel obránce a nedokázal proměnit gólovou šanci. V 17 minutě dostal krásný pas za obranu Simr, ale nedokázal přehodit vyběhnuvšího domácího brankáře Jurána. V 19. Minutě hosté uděli chybu při přechodu do protiútoku a šimáček zastavil Trtílka za cenu faulu. Následný PVK domácích bravurně vychytal brankář hostí Simandl. V 35 minutě se blýskl  tvrdou střelou Trtílek, ale míč letěl těsně vedle branky. V 37 minutě špatně přihrál Berka, ale brejková akce domácích skončila těsně vedle tyče hostující branky. V 38 minutě po faulu na Smejkala zahrál PVK Demeter a Patrik Mucha hlavičkoval těsně vedle levé tyče Juránovi branky. V 43 minutě vytlačil demeterův PVK Jurán na břevno a následný rohový kop.
V úvodu druhého poločasu utekl středem hřiště Grómský, ale přestřelil branku hostí. V 51 minutě přišla druhá gólová akci hostí, kterou založil Durajka který se prosadil ve vápně přihrál Smejkalovi, ten obešel domácího obránce a přihrál před prázdnou branku dobře postavenému Vyskočilovi a ten se nemýlil. V 66 minutě stálo štěstí při hotujícím týmu, kdy tečovaný míč vyhlavičkoval Pokorný z prázdné branky. V 78 minutě centr Vyskočila z první trefil pěkně Pokorný, ale střela byla zblokována na rohový kop. V 79. Minutě po rohovém kopu krásně hlavičkoval Simr, ale míč zázračně chytl Jurán. V 83 minutě se po ztrátě míče Boučka vyznamenal Simandl, který chytl bravurně lob Trtílka.
Vyjádření trenéra Smejkala :  Bylo těžké motivovat kluky do zápasu, když už mají jisté první místo. Musím konstatovat, že mě jejich hra potěšila, snažili se o jednoduchou kombinaci, měli dobrý výběr místa a pohyb bez míče. Čímž přehrávali domácí hráče. Moc bych si přál, kdyby takovýto herní výkon předvedli na domácím hřišti.  

Nejlepší hráči: Šimáček, Smejkal, Demeter

odkaz na fotogalerii

muži A - MSD sk. D
27. kolo: FK Blansko – FC Velké Meziříčí 0:2 (0:1)
 
střelci:

9. Simr, 51. Vyskočil

rozhodčí:

Kašpar, Adamec, Vojáček

sestavy:

Blansko – Jurán – Fousek R., Fousek P., Muller, Šíp - Jarušek (46. Šplíchal), Nečas(67. Buchta), Doležal, Bubeníček – Trtílek, Gromský (81. Zouhar) – trenér Jarůšek, asistent Kugler  

FC VM – Simandl – Mucha Z., Mucha P., Šimáček, Krejčí (54. Bouček) – Vyskočil, Berka (49. Pokorný), Durajka,(81. Malec), Smejkal, Demeter – Simr  -  trenér Smejkal, doktor  MUDr.Havlíček

karty:

Šíp

diváků:  

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

mistrovské utkání muži B 17. kolo:
SK Kouty - FC Velké Meziříčí B 4:1 (2:0)
branka: Pech
ČK: Halámek

mistrovské utkání muži A 21. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
branky: 2x Simr, Dolejš

mistrovské utkání muži B 15. kolo:
SK Přibyslav - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:1)
branky: Komínek, Pech, Mužátko

Příští zápas

Datum: 22.4.2018
muži A - TJ Valašské Meziříčí (10:15)

Datum: 22.4.2018
muži B - TJ Nová Ves (14:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI