Velmez vyhrál závěrečné podzimní utkání

Velmez vyhrál závěrečné podzimní utkání


FK Mohelnice - FC Velké Meziříčí 1:2 (1:1)

V sobotu za velmi chladného podzimního počasí sehrál náš tým svoje poslední letošní utkání na horké půdě v Mohelnici.

Od úvodu utkání byl jasně lepším týmem na hřišti družstvo domácích. Náš tým přehrával ve všech směrech. Dobře nás napadali a nákopy hned z obrany hráli na brejky. My jsme vymýšleli složitosti a hodně jsme kazili přihrávky. V 10 minutě po pěkné akci Dolejše střílel do tyče Mezlík. Do 20 minuty utkání přesto ovládali hru domácí. V 21 minutě se blýskl hlavičkou Kriegsmann, ale ta šla bohužel do náručí Večeře. V 22 minutě po VPK otevírá skóre utkání hlavičkou domácí Hapal 1:0. Bylo to zasloužené vyústění dění na hřišti. V 26 minutě po centru Demetera zakončil vysoko nad branku z malého vápna Dolejš. V 28 minutě nás podržel brankář Krůba, který zlikvidoval bravůrním zákrokem brejk domácích. Ve 40 minutě se zranil v souboji o míč náš Petr Dolejš a musel střídat. V 43 minutě přišel světlý moment našeho týmu kdy po ose Šimáček, Šuta, Simr zakončuje poslední jmenovaný po pěkné akci na jeden dotek na 1:1. Byl to pro náš tým důležitý moment před odchodem do kabin.
Do druhého poločasu jsme nastoupili v novém rozestavení 4-5-1. Hned se to projevilo na zlepšené defenzívní činnosti. Kluci zjednodušili obranou činnost, zlepšili pohyb bez míče a začali konečně tým domácích presovat. To vše přineslo ovoce v tom, že jsme byli častěji na míči. Zjednodušila se kombinace a počat doteků s míčem. V 49 minutě utekl po levé straně Demeter, krásně přihrál do vápna Simrovi a ten otočil skóre v náš prospěch 1:2. Do konce utkání jsme si připravili ještě několik šancí, ale již jsme nic neproměnili. Domácí tým ve druhém poločase zahrozil pouze ze dvou standartních situací.

Nejlepší hráči utkání : Mezlík, Simr  -  Hapal

Vyjádření trenéra Smejkala :  První poločas byl z naší strany odfláknutý, ale naštěstí v závěru první půle došlo k vyrovnání. Hráli jsme opět zbytečně složitě a kupili jednu chybu za druhou. Druhý poločas byl o něčem jiném. Měl jsem pocit, že na hřiště přišli úplně jiní hráči. Vše zjednodušili, v obranné činnosti nevymýšleli složitosti a konečně se dařila i kombinace směrem do předu. Za další body z venkovního utkání jsem moc rád.

odkaz na fotogalerii

odkaz na video

muži A - MSFL
16. kolo: FK Mohelnice - FC Velké Meziříčí 1:2 (1:1)
 
střelci:

2x Simr

rozhodčí:

Trávníček, Kozubík, Kneisl, delegát: Urban

sestavy:

Mohelnice - Večeřa – Markovič, Kovář, Surzyn, Pinkava – Fišara, Hapal, Heindreich, Bača – Vokoun (60. Olejnik), Bzirsky – na lavičce Marak, Svoboda, Knyř – trenér Sedláček

FC VM - Kruba – Kriegsmann, Šimáček, Krejčí – Dolejš(42.Puža), Berka, Šuta, Smejkal, Deméter (89.Čermák) – Simr, Mezlík (88.Pokorný) – na lavičce Zavadil, trenér Smejkal

karty:

Surzyn - Kruba, Krejčí, Smejkal, Demeter

diváků:

230


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1