Velmez vyhrál závěrečné podzimní utkání

Velmez vyhrál závěrečné podzimní utkání


FK Mohelnice - FC Velké Meziříčí 1:2 (1:1)

V sobotu za velmi chladného podzimního počasí sehrál náš tým svoje poslední letošní utkání na horké půdě v Mohelnici.

Od úvodu utkání byl jasně lepším týmem na hřišti družstvo domácích. Náš tým přehrával ve všech směrech. Dobře nás napadali a nákopy hned z obrany hráli na brejky. My jsme vymýšleli složitosti a hodně jsme kazili přihrávky. V 10 minutě po pěkné akci Dolejše střílel do tyče Mezlík. Do 20 minuty utkání přesto ovládali hru domácí. V 21 minutě se blýskl hlavičkou Kriegsmann, ale ta šla bohužel do náručí Večeře. V 22 minutě po VPK otevírá skóre utkání hlavičkou domácí Hapal 1:0. Bylo to zasloužené vyústění dění na hřišti. V 26 minutě po centru Demetera zakončil vysoko nad branku z malého vápna Dolejš. V 28 minutě nás podržel brankář Krůba, který zlikvidoval bravůrním zákrokem brejk domácích. Ve 40 minutě se zranil v souboji o míč náš Petr Dolejš a musel střídat. V 43 minutě přišel světlý moment našeho týmu kdy po ose Šimáček, Šuta, Simr zakončuje poslední jmenovaný po pěkné akci na jeden dotek na 1:1. Byl to pro náš tým důležitý moment před odchodem do kabin.
Do druhého poločasu jsme nastoupili v novém rozestavení 4-5-1. Hned se to projevilo na zlepšené defenzívní činnosti. Kluci zjednodušili obranou činnost, zlepšili pohyb bez míče a začali konečně tým domácích presovat. To vše přineslo ovoce v tom, že jsme byli častěji na míči. Zjednodušila se kombinace a počat doteků s míčem. V 49 minutě utekl po levé straně Demeter, krásně přihrál do vápna Simrovi a ten otočil skóre v náš prospěch 1:2. Do konce utkání jsme si připravili ještě několik šancí, ale již jsme nic neproměnili. Domácí tým ve druhém poločase zahrozil pouze ze dvou standartních situací.

Nejlepší hráči utkání : Mezlík, Simr  -  Hapal

Vyjádření trenéra Smejkala :  První poločas byl z naší strany odfláknutý, ale naštěstí v závěru první půle došlo k vyrovnání. Hráli jsme opět zbytečně složitě a kupili jednu chybu za druhou. Druhý poločas byl o něčem jiném. Měl jsem pocit, že na hřiště přišli úplně jiní hráči. Vše zjednodušili, v obranné činnosti nevymýšleli složitosti a konečně se dařila i kombinace směrem do předu. Za další body z venkovního utkání jsem moc rád.

odkaz na fotogalerii

odkaz na video

muži A - MSFL
16. kolo: FK Mohelnice - FC Velké Meziříčí 1:2 (1:1)
 
střelci:

2x Simr

rozhodčí:

Trávníček, Kozubík, Kneisl, delegát: Urban

sestavy:

Mohelnice - Večeřa – Markovič, Kovář, Surzyn, Pinkava – Fišara, Hapal, Heindreich, Bača – Vokoun (60. Olejnik), Bzirsky – na lavičce Marak, Svoboda, Knyř – trenér Sedláček

FC VM - Kruba – Kriegsmann, Šimáček, Krejčí – Dolejš(42.Puža), Berka, Šuta, Smejkal, Deméter (89.Čermák) – Simr, Mezlík (88.Pokorný) – na lavičce Zavadil, trenér Smejkal

karty:

Surzyn - Kruba, Krejčí, Smejkal, Demeter

diváků:

230


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI