Výběr WU13 ve Velkém Meziříčí

Výběr WU13 ve Velkém Meziříčí


Ve čtvrtek se ve Velkém Meziříčí uskutečnil dvoufázový trénink výběru dívek U13 z Vysočiny a Jihomoravského kraje, čímž začal podzimní cyklus těchto výběrů, který navázal na jarní setkání.

Dvě tréninkové jednotky pod vedením trenérů Smejkala z Velkého Meziříčí a Kubíka z Humpolce absolvovalo celkem 21 dívek. V rámci polední přestávky si připravil pro děvčata program zkušený rozhodčí Karel Vidlák, který děvčata seznámil s pravidly fotbalu a vyzkoušel jejich znalost. Areál ve Velkém Meziříčí nabídl příjemné prostředí a zázemí.

Cílem projektu je vytipování talentovaných hráček všech regionů, ze kterých se stane jádro budoucí dívčí reprezentace do 15 let. Dále je také cílem informovanost děvčat, která hrají pouze v chlapeckých týmech, kde existuje jejich budoucnost u ženského fotbalu. Účelem je i probudit zájem klubů v regionu, aby se ženský fotbal dostal opět o kus dál.

Celá akce je projektem KFŽ FAČR, která odsouhlasila rozpočet na celý rok. Ve Velkém meziříčí byl samozřejmě přítomen i Dušan Žovinec, který má na starosti tento projekt. Na podzim jsou samozřejmě v plánu i druhá setkání v ostatních regionech napříč celou republikou. Na závěr by mělo proběhnout srovnání mezi regiony v rámci několika utkání či turnajového klání.


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1