Střelci: 60. Dolejš, 90. Mucha – 25. Flasar

Nejlepší hráči: Piňa, Demeter, Dolejš

FC Velké Meziříčí: Pokorný – Kriegsmann, Mucha, Komínek, Bouček – Dolejš, Smejkal (93. Crkal), Berka (73. Krčál), Šuta, Demeter – Simr (52. Dufek), na lavičce Kruba, Chalupa, Zedník, trenér Smejkal

FK Hodonín: Petráš – Flasar, Bohun (88. Opina), Kyselka, Žák, Hesek, Jakubek, Piňa, Weiss, (77. Mareš L.), Pospíšil, Fojtík, na lavičce Sasín, Mareš T., Hromek, a Koníček, trenér Švantner

Ohlasy trenérů

Libor Smejkal FC Velké Meziříčí: Dnešní soupeř, hlavně v prvním poločase, předvedl výborný výkon, a tak nechápu, jak takový tým může být ve spodní polovině tabulky. Naši hráči v první půli propadli ve všech herních dovednostech, a tak jsme mohli být rádi za poločasový výsledek 0:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou výsledek utkání otočit, paradoxně k nám tomu pomohlo i zranění našeho útočníka, protože jme přestali nakopávat vysoké míče a více kombinovali po zemi. Zaslouženě jsme vyrovnali. Nepochopitelný zkrat hostujícího hráče nám přinesl výhodu, kterou jsme nakonec dokázali v závěru zápasu využít a získali tak šťastné 3 body.