Velmez doma remizoval s Líšní


FC Velké Meziříčí – SK Líšeň 2:2 (1:0)

Na těžkém terénu viděli diváci pohledné utkání plné pohybu, osobních soubojů a výborného presování. Zvláště hosté vysoko napadali a dělali tím domácím problémy v jejich kombinační hře. Ve 2. min hledal Krška ve vápně Pašeka, Honza Šimáček poslal míč na rohový kop. Ten rozehrál Krška, ale hosté faulovali Davida Komínka. Ve 4. min vystřelil z dálky Krška, Rosťa Kruba byl pozorný a střelu zachytil. V 5. min našel Petr Dolejš z rohového kopu na malém vápně Pavla Simra, ten hlavičkoval těsně vedle brány. V 10. min Pavel Simr Zpracoval centr ve vápně, míč posunul na Edu Smejkala, který našel volného Radima Šutu, který povedenou střelou překonal Kotnoura 1:0. Ve 12. min hledal Minařík na hranici vápna volného Vintra, míč odkopl na poslední chvíli Michal Bouček. Ve 13. min poslal Jarda Krejčí centr na zadní tyč, kde Pavel Simr v souboji s Kotnourem bránu hlavou přestřelil. V 15. min vystřelil nebezpečně z 25-ti metrů Machálek, Rosťa Kruba jeho skákavou střelu na zadní tyč vyrazil. V 16. min rozehrál Krška přímý kop na zadní tyč, kde míč odkopl do bezpečí Pavel Simr. V 19. min se po centru Jardy Krejčího dostal k zakončení Eda Smejkal, bránu přestřelil. V 29. min pronikl do vápna Pašek, jeho střelu z úhlu vytlačil Rosťa Kruba na roh. Centr Vintra domácí obrana odvrátila na další rohový kop, centr stejného hráče odhlavičkoval Radim Šuta. Ve 36. min našel Robin Demeter ve vápně Edu Smejkala, jeho hlavička postrádala přesnost. Ve 38. min podnikli domácí rychlý protiútok, Eda Smejkal našel na vápně Pavla Simra, ten prodloužil míč na volného Petra Dolejše, jeho střela na zadní tyč bránu minula. Ve 40. min našel Michal Bouček ve vápně Pavla Simra, jeho střelu Kotnour vyrazil k Robinovi Demeterovi, i s jeho dorážkou si však poradil. V 42. min rozehrál přímý kop Krška, jeho centr odvrátil Pavel Simr, následná střela Vintra bránu netrefila. Ve 45. min přistrčil ve vápně Vintr míč na Machálka, jeho střelu z malého vápna Rosťa Kruba vyrazil. A tak šli do kabin spokojenější domácí.
Nástup do druhého poločasu patřil hostům, když k dobrému presinku přidali i důraz v osobních soubojích. Byli to však domácí, kteří zahrozili v 50. min, kdy se dostal k zakončení Robin Demeter, jeho střelu Kotnour vyrazil. V 51. min odcentroval Hanuš na zadní tyč, míč zachytil Rosťa Kruba, po souboji s Minarčíkem mu míč vypadl k volnému Minaříkovi, který poslal do brány 1:1. V 57. min se po centru Hanuše dostal k teči Vintr, bránu minul. V 58. min se dostal do vápna Machálek, jeho tvrdou střelu vytlačil Rosťa Kruba na rohový kop. V 60. min rozehrál přímý kop Petr Dolejš, přetaženým centrem našel volného Robina Demetera, jeho povedenou střelu z voleje, tečovala obrana na rohový kop. V 69. min se dostal ve vápně k zakončení Machálek, bránu minul. V 70. min pronikl do vápna Vintr a střelou na zadní tyč překonal domácího golmana 1:2. V 72. min rozehrál přímý kop Petr Dolejš, míč se odrazil k Davidovi Komínovi, který ho pohotově dostal do hostující brány 2:2. V 76. min nebezpečně odcentroval Krška, jeho spoluhráči na centr nedosáhli. Následně se po nezaviněném pádu zranil rozhodčí Kondler a utkání muselo být na 8 min přerušeno.  V 89. min našel Petr Dolejš z rohového kopu hlavu Pavla Simra, jeho střelu k tyči Kotnour zachytil. V 92. min centr Petra Dolejše hostující golman neudržel, k dorážce se však domácí nedostali. V závěru utkání si oba týmy pohlídaly své soupeře a tak se rozešli spravedlivou dělbou bodů.
Vyjádření trenéra Smejkala: Na kvalitu našeho dnešního jsem naše hráče před utkáním upozornil. V průběhu utkání nám dělal vysoký presink soupeře problémy a je jen škoda našich nepřesností při přechodu do útoku, který nás dnes připravil o mnoho nebezpečných situací. I když se v utkání objevilo na můj vkus mnoho individuálních pochybení jsem nakonec s výsledkem utkání spokojen.

nejlepší hráči: Vintr, Mucha, Demeter

odkaz na video


muži A - MSFL
10. kolo: FC Velké Meziříčí – SK Líšeň 2:2 (1:0)
 
střelci:

10. Šuta, 73. Komínek – 51. Minařík, 70. Vintr

rozhodčí:

Dorušák, Kondler (77. Mikyska), Svoboda

sestavy:

FC VM – Kruba – Krejčí, Šimáček, Mucha, Bouček – Dolejš, Komínek, Smejkal (73. Mezlík), Šuta, Demeter – Simr, na lavičce Pokorný T., Berka, Dufek, Pokorný P., Minařík, Duba, trenér Smejkal.

SK Líšeň – Kotnour – Čampa, Minařík (64. Malík), Krška, Pašek, Minarčík, Vintr, Machálek (83. Frimmel), Hanuš (93. Ovsepjan), Fall, na lavičce Bednář, Rychetský, trenér Machálek

karty:

54. Krejčí, 56. Smejkal, 75. Šuta, 94. Demeter – 45. Hanuš, 54. Čampa, 97. Malík

diváků:

481


<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1