Góly: 21. Tulajdan, 34. Šedivý (PK), 62. Kapur, 68. Pecuch, 90. Kapur.

Rozhodčí: Marek – Julínek, Mayer.

Diváci: 150

Sestava FK Blansko: Nešetřil - Rajčinec (52. Chyla), Černý, Feik (74. Šíp), Porč - Holman, Spáčil (52. Kapur) - Šedivý, Smrčka (C) (77. Jaroš), Williams (52. Pecuch) - Tulajdan

Sestava FC VM: Dubec – Hron (83. Marek Malata), Puža, Havlík, Sysel (63. Dolejš) – Partl (78. Foltýn), Šuta, Franěk, Smejkal (63. Mucha), Plichta (63. Bouček) – Mirek Malata.

V prvním dějství byl domácí celek jasně lepší, což zužitkoval v dvoubrankový náskok. Nejprve využil chybu v rozehrávce Meziříčí Tulajdan, jedenáct minut před půlí pak faul gólmana Dubce trestal z pokutového kopu Šedivý. „Náš výkon, to byla jedna velká hrůza,“ nebral si servítky kormidelník Velkého Meziříčí Jan Šimáček.

Jeho ovečky po změně stran přidaly, jenže co to bylo platné, když skórovat nedokázaly. „Branku jsme vstřelili, ale sudí ji pro faul na gólmana neuznal. To byl rozhodující okamžik zápasu, kdy jsme se ještě mohli vrátit do hry,“ smutnil lodivod Velmezu.

Krátce poté totiž Kapur vstřelil třetí gól Blanska a bylo definitivně po nadějích. Šest minut poté se prosadil Pecuch a na konečných 5:0 upravil v úplném závěru opět Kapur. „Kromě těch deseti či patnácti minut z úvodu druhé půle neměl náš výkon se třetí ligou nic společného. Pokud nezlepšíme náš přístup, budeme tuto soutěž pro Velké Meziříčí jen stěží zachraňovat,“ se zcela vážnou tváří dodal Šimáček.

Sestřih branek z utkání

Další utkání sehrajeme na Tržišti v neděli 19.3. od 10:15. Soupeřem našeho týmu bude FC Baník Ostrava B.

Zdroj textu: Žďárský deník