Archiv

archiv článků

V květnu 2024 vyšly tyto články:

3.5.Informace ke středečnímu finále Poháru žen FAČRFilip MužátkoStředeční finále fotbalového Poháru žen FAČR mezi SK Slavia Praha a 1.FC Slovácko se blíží a my vám přinášíme základní organizační informace k tomuto duelu.
3.5.V neděli derby ve Velké Bíteši Filip MužátkoV neděli 5.5. nás čeká derby v nedaleké Velké Bíteši a my si budeme chtít připsat třetí výhru v řadě. Výkop utkání bude v 16:30. Domácí klub si pro toto utkání připravil také doprovodný program. Od 15:30 si budou moct fanoušci obou klubů vychutnat kromě občerstvení od Svatojakubského pivovaru také fanzónu pro děti i dospělé (fotbalové šipky, piškvorky, ale také stolní fotbal). Přijeď nás podpořit!
5.5.Benfika padla v BystřiciFilip MužátkoBéčko zajíždělo na důležitý záchranářský duel do Bystřice nad Pernštejnem. V zápase náš tým nebyl horším týmem, domácí ale ukázali, že ve fotbale rozhoduje produktivita a vyhráli 3:1.
6.5.Áčko v derby s Velkou Bíteší prohráloFilip MužátkoVenkovní duel 24. kola Divize D, který se nesl ve znamení derby proti Velké Bíteši, pro nás neskončil dobře. Po prvním poločase jsme prohrávali 1:2. Ve druhé části náš tým už nedokázal vstřelit branku a domácí ještě navíc dvěma slepenými góly na konci utkání navýšili skóre na konečných 1:4.
6.5.Starší dorost si připsal důležitou výhru, mladší prohrálFilip MužátkoStarší dorost si ve své cestě za záchranou dorostenecké divize připsal velmi důležité vítězství nad Chotěboří. Mladší prohráli nejtěsnějším rozdílem.
9.5.Finále Poháru žen FAČR ovládla Slavie PrahaFilip MužátkoFotbalistky Slavie Praha potřetí v řadě vyhrály Pohár FAČR žen. Tým trenéra Karla Pitáka na hřišti ve Velkém Meziříčí rozhodl o svém finálovém vítězství ve druhém poločase, kdy se prosadila nejprve Michaela Khýrová a poté kapitánka Diana Bartovičová.
10.5.Pozvánka na nedělní zápas proti HumpolciFilip MužátkoFC Velké Meziříčí zve všechny své příznivce v neděli 12.05. na domácí zápas proti Humpolci, začátek utkání je v 10:15 hod na Tržišti.