13.06.2022
Děkujeme všem našim příznivcům a partnerům za podporu v sezóně 2021/2022, nesmírně si toho vážíme! V létě však začíná nová sezóna a věříme, že u toho zase společně všichni budeme. Jedeme Velmez, jedeme!
Další články
16.06.2026
Na závěr sezóny prohra v Třebíči
16.06.2026
Béčko remizovalo v Budišově
11.06.2026
Poslední utkání sezóny
poslední zápasy
příští zápas